Esam Ziemassvētku gaidīšanas laikā un tas nozīmē, ka drudžainais dāvanu meklēšanas laiks ir sācies! #AtbalstiVietējo #IzvēliesSavējo un ieplāno savus rūķu darbus veikt kādā no Pierīgas svētku tirdziņiem!

ĀDAŽU NOVADS
16.decembrī, p.11-15 / Jūras ielā, Carnikavā būs laikmetīgais pop-up tirgus Kuku tirgus, kur pulcējas atraktīvi amatnieki, mājražotāji, dizaineri, mākslinieki, eko un bio produktu ražotāji, un jauna zīmola radītāji. 
22. decembrī, pl.12-16 /  Līgo laukumā, Ādažos būs skaists un muzikāls Ziemassvētku tirdziņš, kuru piepildīs Ziemassvētku noskaņa - mūzika, dekori, gaismiņu virtenes. Mierpilnu Ziemassvētku noskaņu te varēs baudīt itin visi: gan tie, kuri vēl steigsies iegādāties Ziemassvētku dāvanas, gan tie, kuri vēlēsies sajust Ziemassvētku gaisotni, baudot karstvīnu, kafiju un tikko ceptas smalkmaizītes.

ROPAŽU NOVADS

10.decembri, 10-14 / Ropažu Kuuras un Ropažu Spora centrā Ziemassvētku pasākumi visai ģimenei.
21.decembris, pl.14-19 / Centra ielā, Ropažos pie bibliotēkas mājražotāju un amatnieku tirdziņš.

SALASPILS NOVADS, DOLES SALA

Ziemassvētku veikaliņš Doles salā šogad gaidīs apmeklētājus trīs decembra sestdienās – 9., 16. un 23. decembrī, no plkst 11-17. Katrā no dienām Jūs gaidīs kāds īpašais piedāvājums no mūsu sadarbības partneriem!

Veikaliņā būs iespējams iegādāties:

  • Zāļu tējas no Doles tējas / Dahlen teas
  • Medus produktus no Balandiņu Medus
  • Dabīgo kosmētiku no ZABi
  • Sanitas Valteres un Pennello Crafts darinājumus
  • Dažādas sveces no Baltic Candles un vēl un vēl..

Veikaliņā būs nopērkami gan sagatavoti dāvanu komplekti gan arī būs iespējams uz vietas skaisti iesaiņot izvēlētos produktus. Visi veikaliņa apmeklētāji tiks cienāti ar siltu tēju un cepumiem. Norēķini iespējami gan skaidrā naudā, gan ar kartēm.

MĀRUPES NOVADS

17.decembris, pl. 15-18 / Mārupes Kultūras nama pagalmā un apkārtnē (Mārupē, Daugavas ielā 29) notiks amatnieku un mākslinieku Ziemassvētku tirdziņš.

OLAINES NOVADS

1.decembris, pl.16-20 / laukumā pie ūdenstorņa (Zemgales ielā 36) sadarbībā ar Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centru tiek organizēts svētku tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties vietējo amatnieku un mājražotāju labumus, kā arī dāvaniņas Ziemassvētkiem. Pl.18 tiks iedegta pilsētas svētku egle, piedalīsies Olaines Kultūras nama bērnu deju kolektīvs “Oļi”, Ziemassvētku vecītis un pasaku tēli!

ĶEKAVAS NOVADS

3.decembris, pl.11-14 / Pilsētas skvērā (pie Baldones Kino teātra) notiks Ziemassvētku tirdziņš, kurā iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs iegādāties dāvanas svētkiem.
Pl. 11.00 Baldones baznīca dievkalpojuma laikā notiks 1. adventa svētdienas koncerts, kurā piedalīsies kultūras centra "Iļģuciems" kamerkoris "Muklājs".
Pl. 15.30 Pilsētas skvērā notiks Ziemassvētku egles iedegšana ar Pārsteigumu karuseli.

17.decembrī pl. 10.00-14.00 / Skolas ielā, Ķekavā Ziemassvētku amatnieku tirdziņš.