Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Turpinās EXIT RĪGA velo orientēšanās kārtu kārtas. Pienācis laiks Jūs informēt par to, kas tad notiks Baldonē.

Baldones kārta norisināsies no 10.-14. jūnijam. Tā pat kā Stopiņos un Lielvārdē, arī Baldonē visu 5 dienas jebkurā lakā un dienā veic distanci, ievērojot 4 stundu kontrollaiku. Orientēšanās laikā tiek izmantota aplikācija  Qrenteerings, ar kuras palīdzību kontrolpunktos noskenē izvietotos QR kodus. Tas viss – lai ievērotu drošību un saglabātu labu veselību! Kas jādara, lai piedalītos?

  • Reģistrēšanās Baldones novada kārtai ŠEIT:  https://forms.gle/ToADs15ih4ND6sAf9
  • Nolikums, karte, rezultāti un pārējā informācija pakāpeniski tiks pievienota mājaslapā: https://www.exitriga.lv/veloorientesanas
  • Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma.
  • Telefonā lejuplādēta aplikācija QRENTEERINGS.  
  • Vienā komandā var būt vienas ģimenes locekļi, pāris vai 2 draugi, lai ievērotu visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Sargāsim sevi paši!

Baldones novada kārtā tiks izlozētas balvas dalībniekiem – 3 dāvanu grozi, kurā būs atrodami pārsteigumi no vasaras atrakcijām Riekstukalns, kosmētikas un mākslas darbnīcas Kazas laukos, kā arī no Baldones novada domes.

Baldones novadā šī gada orientēšanās būs īsāka nekā citos gados. Ja iepriekšējos gados distance vienam otram dalībniekam sanāca pat 88 km gara, tad šogad esam samazinājuši to vismaz par trešdaļu. Būs apskatāma pilsēta, tās parki un meži, Riekstukalna apkārtne un dabas objekti. Iekļāvām arī neitrālas un ar tūrismu nesaistītas, bet smukas vietas, lai Jums būtu iespēja noskaidrot, kāpēc baldonieši tā “fano” par dzīvi Baldonē!

Baldones novada Tūrisma informācijas punkts šobrīd strādā pie pārgājiena maršruta izveides “Baldones stāstu takas”. Tā ietvaros šobrīd notiek taku marķēšana pilsētā un dabā, līdz oktobrim plānots uzstādīt stendus un tiks veidots audiogids. Daļa šī projekta objektu ir iekļauti arī Baldones orientēšanās kārtā. Vairāk informācijas: https://www.baldone.lv/lv/turisms/notikumi/3167_top_pargajienu_marsruts_baldones_stastu_takas/

Atgādinām, ka EXIT RĪGA velo orientēšanās laikā ir iespēja iepazīt 14 Pierīgas novadus, sākot no 20.maija līdz pat septembra beigām. Priekšā ir sekojoši posmi!

Baldones novads - 10.- 14. jūnijs
Ķeguma novads - 1.- 5. jūlijs
Ādažu novads - 8.–12.jūlijs
Ogres novads - 15.-19. jūlijs
Ropažu novads - 29. jūlijs-2. augusts
Ķekavas novads - 4.-9. augusts
Salaspils novads - 12.-16. augusts
Ikšķiles novadā - 19.-23. augusts
Mārupes novads - 2.-6. septembris
Babītes novads - 9.-13. septembris
Olaines novads - 16.-20. septembris
Garkalnes novads - 23.-27. septembris

Velo orientēšanos organizē: Lielvārdes, Ķeguma, Ogres, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novadu pašvaldības.

Irina Sietiņa
Tūrisma organizatore
Baldones novada dome
27123770
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Velo foto dalībnieki ir super aktīvi, atraktīvi un prot labi pavadīt laiku arī apstākļos, kad klātienes tikšanās ir ierobežotas un sacensību gars ir attālināts. Apskati galeriju, kā dalībniekiem gāja Lielvārdes kārtā un iedvesmojies aktivitātēm arī pārējos novados!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

““EXIT RĪGA” velo orientēšanās 2020” sāksies 20.maijā

Pēdējā laikā EXITRĪGA Facebook kontā un e-pastā esam saņēmuši daudz vēstuļu ar jautājumiem – Kad sāksies velo-foto? Vai šogad notiks velo-foto? Šie jautājumi mūs iedvesmo! Paldies visiem, kas raksta, tas nozīmē, ka mūsu organizētie aktīvās atpūtas pasākumi ir kļuvuši par jūsu vasaras piedzīvojumu!

logo_exitriga_web_grey_300-2.png
KONTAKTI

Mob.tālr.: 27854570 (Velo orientēšanās)
Mob.tālr.: 28644888
E-pasts:   info@exitriga.lv
SEKO MUMS

LAD banneris

© 2020, EXIT RĪGA

Search