Iesakām apmeklēt

Piedzīvo!

Padari ceļošanu par savu ikdienu! Dodies uz iecienītām tūrisma vietām, piedzīvo un uzzini! Pierīgas tūrisma piedāvājuma klāstā ir gan izzinošas ekskursijas, gan relaksējoša atpūta, gan aktīvi piedzīvojumi.

Un atceries - #exitriga! Dalies savos piedzīvojumos un atbalsti Latvijas uzņēmējus!
Image
Annas koku skola
ANNAS KOKU SKOLA piedāvā skaistas telpas pasākumiem. Tā ir patstāvīga mājvieta arī LABO KOKU komandai un Annas Koku Skolas biedrībai.

✉ "Klīves", Babītes pag., Mārupes nov.
✆ +371 26 020 221
Image
Zirgu un cilvēku labsajūtas centrs "Dabas zirgi"
Zirgi iedvesmo! Vieta, kur varēsiet ne tikai skaista meža ielokā atpūsties no ikdienas ar draudzīgu zirgu palīdzību, bet arī iemācīties ko jaunu par zirgu psiholoģiju un dabiskās uzturēšanas/apmācības metodēm.

✉ "Mežauļi", Plakanciems, Ķekavas nov.
✆ +371 29 330 370
Image
Stallis "Bērītis"
Esat aicināti pavadīt laiku brīvā dabā ar zirgiem, iepazīties ar staļļa iemītniekiem un uzzināt daudz interesanta par tautasdziesmās apdziedāto Latvijas bērīti, kurš ir kā simbols Latvijas lauku noskaņai. Te var arī uzzināt par vēstures līkločiem Baldones muižas kalpu saimniecībā. Lauku viensētā parūpēsies par mājīgu svētku svinēšanu ar lauku zupu, ugunskuru un pašceptu maizi.

✉ "Ezernieki", Baldones pag., Ķekavas nov.
✆ +371 29 825 811
Image
JIP Mārupīte
Aktīvās atpūtas parks JIP Mārupīte. Apmeklējums ikdienā - peldvietas, suņu pludmale, piknika vietu un telšu noma.

✉ JIP Mārupīte, Mārupes nov.
✆ +371 29 431 054
Image
Tinkeru parks "Dižmeldri"

Lieliska atpūta un saskarsmes prieks ar skaistajiem Īru tinkeriem (Irish Cob)! Atpūta dabā, piknika iespējas un izjādes. Ja vēlies iepazīties ar Īru tinkera zirgu - atbrauc uz "Dižmeldriem" un te satiksi divus lieliskus tinkeru puišus un dažas tinkeru meitenes.

✉ “Dižmeldri”, Līči, Stopiņu pag., Ropažu nov.
+371 29464547, +371 29287521
Image
Krīvu klēts

Senlietu kolekcija, kāzu pieturvieta, seno vārdu spēles. Te ne tikai var baudīt sakopto lauku sētas vidi ar senatnīgo klēti, amatnieka darbnīcu un smēdi, bet saimnieki  labprāt pastāsta par interesantajiem notikumiem un mājas likteni, piemēram, kaislībām, gluži kā kādā Meksikāņu seriālā, kas risinājušās šeit saistībā ar māksliniekiem Leo Kokli un Hariju Veldri.

✉ "Krīvi", Riekstu iela, Ulbroka, Ropažu nov.
+371 29464547, +371 29287521
Image
Jurmala Waterski & Wakeboard park

Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parkā iespējams braukt ar ūdensslēpēm un veikbordu aiz motorlaivas vai kabeļveikborda trošu sistēmas; iznomāt SUP dēļus, kajakus, airu laivas atpūtai un makšķerēšanai, laivu motorus; izīrēt motorlaivu ekskursijai vai braucienam ar piepūšamo pūsli; atpūsties labiekārtotās piknika vietās vai sarīkot korporatīvo pasākumu.

✉ Smilgas, Jūrmala
✆ +371 28 383 857, +371 28 067 676
Image
Aktīvās atpūtas inventāra nomas punkts Langho
Langstiņu ezerā valda patīkams miers, tajā nepārvietojas ar motorizētiem transportlīdzekļiem, tāpēc tā ir lieliska vieta SUP iesācējiem, laivotājiem un citiem mierīgas atpūtas cienītājiem. Īpaši iecienīti ir katamarāni mašīnas formā.
Pie mums var ieturēt arī gardu maltīti - saldas, sāļas Beļģu vafeles, citus gardumus un atspirdzinošus dzērienus.
Blakus ezeram un Langho ir pieejami arī divi volejbola laukumi, basketbola laukums, kā arī bērnu laukumiņš.

✉ Krievupes iela, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov.
✆ +371 29 996 222 vai +371 26 820 010
Image
Namdara darbnīca
Te katrs uzzina, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki. Te var pamēģināt zāģēt ar divroci - zāģi, nomizot baļķi ar slīmestu, iemācīties dzīt tapu, salikt pirmo vainagu guļbūvei un pat nosvinēt spāru svētkus. Te var spēlēt senās spēles, godināt gadskārtu ieražas un cept līdzpaņemtās desiņas labiekārtotā Ugunskura namā.
Vasarās nometnes bērniem, vienmēr specializētas ekskursijas. Darbojas “Pirts Alpi”. Iespēja svinēt arī kāzas.

✉ Pirts Alpi, Garkalnes pag., Ropažu nov.
+371 29 858 049, +371 29 259 855
Image
Lietu tirgotava Ādažu novadā

Šī ir vieta, kur derīgas mantas atrod sev jaunus saimniekus. Šī ir pārdošana un lietu apmaiņa. Šīs ir ikdienai noderīgas lietas, antikvāri un mākslas priekšmeti, kolekciju objekti, amatnieku izstrādājumi, meža un dārzu veltes, lauku labumi. Lietas katrai gaumei, iespēja paēst un baudīt tirgus atmosfēru. Notiek tematiskie tirgi.

Darbojas sezonāli, sestdienās, no aprīļa beigām līdz oktobra beigām. Darba laiks 9.00 -15.00.

✆ +371 26 428 288
Image
Miervidi

“Miervidi” klātienē apmeklējami tikai pasākumu ietvaros, bet regulāri notiek apzinātības kursi tiešsaistē. Pieejams audiokurss par apzinātības praksēm. Psiholoģiskā konsultēšana, psihoterapija, koučings, Ajūrvēdas konsultācijas.

Izmēģini mobilo lietotni "Miervidi", kura piedāvā audio vingrinājumus apzinātām pastaigām Pierīgā!

Pīlādžu 6, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov.
✆ +371 25 885 999
Image
ZS Dobelnieki briežu dārzs

Z/S Dobelnieki ir ģimenes saimniecība, kas nodarbojas ar briežkopību. Trīs galvenie darbības virzieni ir vaislas dzīvnieku audzēšana, tūrisms un gaļas produkcijas ražošana. Esam atvērti apmeklētājam visa gada garumā jebkādos laikapstākļos. Uzņemam tūristu grupas, gan individuālus ceļotājus. Pastaigas laikā ir iespēja barot briežus no rokas.  Piedāvājam izmantot piknika vietu, pieteikt ekskursiju, fotosesiju, minigolfa spēli u.c. atrakcijas. Lai saskaņotu apmeklējumu un vēlmes, apmeklējuma laikā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās!

✉  "Dobelnieki", Ogresgala pag., Ogres nov.
+371 26 268 464

Apskati!

Baudi dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma pērles tepat Pierīgā! Iepazīsti Pierīgas novadu saknes, dodoties ekskursijā uz kādu no muzejiem!
Image
Salaspils Memoriālais ansamblis “Aiz šiem vārtiem vaid zeme”

Pieminekļu komplekss nacisma upuru piemiņai atklāts 1967. gadā. Tas sastāv no ieejas galerijas un 7 skulptūru skulpturālā ansambļa. Pieejama ekspozīcija par Salaspils nometnes (1941.-1944.g.) un memoriāla vēsturi.


✉ Salaspils memoriāls, Salaspils nov.
✆ +371 67 216 367
Image
Daugavas muzejs

Vienīgais upes vēsturei veltītais muzejs Baltijā atrodas Doles muižā, parkā Daugavas krastā. Ekspozīcija iepazīstina ar Daugavas un Salaspils novada vēsturi. Brīvdabas teritorijā var aplūkot zvejnieku sētu, zvejas tačus un dolomīta atsegumu, kā arī izstaigāt pastaigu taku 410 m garumā.


✉ Doles sala, Salaspils nov.
✆ +371 67 216 367
Image
Piemiņas zīme Daugavas lībiešiem un viņu vadonim Ako

Veltīta 10.-13.gs. pamatiedzīvotāju lībiešu brīvības cīņu un vadoņa Ako vadītās 1206. gada sacelšanās pret krustnešiem atcerei. Pieejama dabas taka gar Daugavu ar atjaunotām piknika vietām un informācijas stendiem.


✉ Salaspils nov.
✆ +371 67 945 440
Image
Babītes Kultūrizglītības centra filiāle Salas pagastā "Vietvalži"
Tā ir vieta, kur iespējams uzzināt par Salas un Babītes pagastu vēsturi, kavēties Latvijā iemīļota teātra un filmu zvaigznes Eduarda Pāvula dzīves mirkļos interaktīvā ekspozīcijā, apmeklēt pasākumus, kā arī aplūkot dažādas izstādes.

✉ Spuņciems, Salas pagasts, Mārupes nov.
✆ +371 67 914 921, +371 67 914 920
Image
Švarcenieku muiža ar parku
Švarcenieku muižai ir sena vēsture – tā celta 1826. gadā kā muižnieka Švarca Pierīgas vasaras mītne. Tā ir viena no novada senākajām ēkām, kurai ir piešķirts arī vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļa statuss.

✉ Mazcenu aleja 4, Jaunmārupe, Mārupes nov.
✆ +371 29 149 420
Image
Bērnu rotaļu laukums "Pavasari"
Blakus Jaunmārupes ūdenstilpnēm izveidots mūsdienīgs un krāsām bagāts bērnu rotaļu laukums "Pavasari". Tajā atrodamas daudzveidīgas izklaides un rotaļu iespējas, kā arī iekārtas koordinācijas un spēka vingrinājumiem. Pavisam netālu atrodas otrs rotaļu laukums "Ūdensrozes", kas paredzēts bērniem vecumā no 1-6 gadiem.

✉ Bērnu rotaļu laukums "Pavasari", Jaunmārupe, Mārupes nov.
✆ +371 67 687 148
Image
Dabas liegums “Lielie Kangari”
Kangaru ezers un Lielkangaru purvs atrodas Baltijā lielākās osu grēdas pakājē. Teritorijā atrodas 33 m augsts skatu tornis, platforma ainavas vērošanai un izbūvēta 2 km gara dabas taka ar stendiem.

✉ "Lielie Kangari", Ropažu nov.
✆ +371 29 335 523
Image
Līgo parks
Līgo parks ir īpaša vieta lauku kultūrainavā, kur iepazīt latvju rakstu zīmju skulptūras, atpūsties ozolu un bērzu birzī, piedzīvot Līgo vakaru un brīvdabas estrādē baudīt kultūras pasākumus.

✉ Vālodzes, Stopiņu pag., Ropažu nov.
✆ +371 25 784 484
Image
Diž-Ozolu dabas taka
Dabas un izziņu taka, kurā iepazīsi ozolus, koku pudurus, to nozīmi  cilvēkā un dabā. Dabas taka uzzināsi, kas ir bušu dores, viena no retajām vietām Latvijā, kur tādas vari apskatīt.

✉ Skuķīši, Garkalnes pag., Ropažu nov.
✆ +371 29 335 523
Image
Ķekavas novadpētniecības muzejs
Vienīgais muzejs Latvijā, kas popularizē karikatūru kā mākslas žanru. Pieejams personām ar kustību traucējumiem.

✉ Rīgas iela 26, Ķekava
✆ +371 25 736 700
Image
Baldones muzejs
Muzejs atrodas vienā no krāšņākajām Baldones vēsturiskajām celtnēm un apskatāma ekspozīcija "Ceļš uz Baldones kūrortu".

✉ Mercendarbes muiža, Baldones pag., Ķekavas nov.
✆ +371 29 149 420
Image
Baldones Stāstu takas
Dodies pa vienu no četrām Stāstu takām un atklāj Baldones dabas un kultūrvēsturiskās bagātības ar latviešu, krievu, angļu vai lietuviešu valodas audiogida palīdzību!

✉ Baldone, Ķekavas nov.
✆ +371 28 692 654
Image
Olaines mežaparks

Lieliska aktīvās atpūtas vieta dabīgi augošā priežu mežā ar labiekārtotu vidi! “Olaines mežakaķa” trase, brīvdabas trenažieri, bērnu rotaļu pilsēta, pastaigu takas, augstākais grafiti mākslas darbs Baltijā un daudz citas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kas liks jums izrauties no ikdienas skrējienā.

✉ Veselības iela 7, Olaine
✉ pasts@olaine.lv
Image
Olaines vēstures un mākslas muzejs

Muzeja telpās aplūkojamas piecas dažādas ekspozīcijas - Purva veidošanās, Novada vēsture, Kūdras rūpniecība, “Laboratorija” un “Andris Rumpēteris. Māksla. Istaba.” Apmeklētājiem ir arī iespēja doties uz blakus esošā Pirmā pasaules kara vēstures Izziņas maršrutā, kurā ir apkopota informācija, priekšmeti un stāsti, kas krāti visā Olaines Vēstures un mākslas muzeja pastāvēšanas laikā.

✉ Jelgavas iela 9-37, Olaine
✆ +371 20 172 030
Image
Mežezers

Mežezera teritorija ir lieliska iespēja atpūtai brīvā dabā, kur regulāri tiek veidoti kultūras un citu veidu pasākumi. Atpūtai ar ģimeni, draugiem, vai paziņām šī būs īstā vieta, jo labiekārtotā teritorija piedāvā vairākas aktīvās atpūtas iespējas, kā arī pastaigu taku ar iespēju izzināt Latvijas putnus un to dziesmas.

✉ Jaunolaine, Olaines nov.

Nakšņo!

Romantiska divvietulība, ģimenes brīvdienas, draugu kompānija vai kolēģu saliedēšanās - jebkurai gaumei Pierīgā atradīsies piemērota vieta atpūta tieši Tev! Protams, arī dzīves skaistāko svētku svinēšanai.
Image
Kempings "Dūšeļi"
Atpūta pie dabas ar laikmetīgu gaumi un komfortu. Brīvdienu mājas ar visām ērtībām, laivu noma, sup dēļi. Miers kā laukos, bet pavisam tuvu Rīgai.

✉ "Klīves", Babītes pag., Mārupes nov.
✆ +371 26 367 717
Image
Baldones Meža māja

Brīvdienu māja skaistu egļu un varenu priežu meža ielokā piedāvā atpūtu un naktsmītni ģimenēm vai draugu grupām līdz 18 personām. Papildus pakalpojumi - pirts un karstais kubls.

✉ Ķeguma prospekts 28, Baldone, Ķekavas nov.
 +371 29 545 201

Image
Etnogrāfiskais viesu nams "Gungas"

Unikāla atpūtas vieta Latvijā - priežu mežu ielokā, Dūņezera krastā atrodas piecas autentiskas, īsteni latviskas 19.gs. guļbaļķu mājas, kuras ir atvestas no dažādiem Latvijas novadiem.
Piedāvājam atpūsties un nakšņot. Aicinam "Gungās" svinēt godus un latviskās gadskārtas etnogrāfiskā stilā. Kā arī nomāt telpas konferencēm, semināriem, retrītiem.


✉ Gungas, "Divezeri", Ādažu nov.
✆ +371 29 482 255
Image
Atpūtas komplekss "Sauleskalns"
Atpūta ikvienam - svinēt svētkus, baudīt pirts rituālu, doties "Saules takā", darboties radošajās darbnīcās Amatu mājā, spēlēt kanopolo, laivot pa Lielo Juglu, spēlēt dažādas sporta spēles vai vienkārši pavadīt nedēļas nogali kopā ar ģimeni mājīgā, gaumīgā pirtiņā.

✉ Sauleskalns, Zaķumuiža, Ropažu nov.
✆ +371 29 403 887
✆ +371 26 301 327
 
Image
Biznesa un atpūtas komplekss "Zvīguļi"
Viesu nams, konferenču un atpūtas centrs Gaujā netālu no Inčukalna un Siguldas. Piedāvājumā plašas telpas pasākumiem un konferencēm, ērtu un lieliski aprīkotu virtuvi, kamīna zāli, pirti, kā arī naktsmītnes dažāda komforta istabiņās vai koptelpā.

✉ Krasta iela 60, Gauja, Siguldas nov.
✆ +371 20 789 789
Image
Viesu nams "Upes villa"
No Rīgas pusstundas braucienā, likteņupes Daugavas azotē, dižu koku ielokā, starp seno un jauno krustpunktā. Upes Villa - Tavs svētku mirklis, spēka lādiņš un patvērums atelpai. Iecienīta vieta svinībām, kāzām un semināriem pašā Daugavas krastā.

✉ Upes villa, Daugmales pag., Ķekavas nov.
✆ +371 22 007 112

Radīts Pierīgā

Image
Ogas baudai
Avenes, Zemenes - pašu audzētas un lolotas ogas.

✉ Rudzāju iela 5, Rāmava, Ķekavas nov.
✆ +371 29 392 938
logo_exitriga_web_grey_300-2.png
KONTAKTI

E-pasts:   info@exitriga.lv
SEKO MUMS

LAD banneris

© 2024, EXIT RĪGA

Search