Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Šogad Pierīgas tūrisma informācijas diena norisināsies 25.aprīlī Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” (Institūta iela 3, Ulbroka) no pl.14 līdz pl.18.

Tūrisma informācijas diena tiek organizēta ar mērķi ļaut tūrisma aģentiem/tūroperatoriem, arī pašnodarbinātiem gidiem un grupu vadītājiem klātienē satikt Pierīgas novadu tūrisma speciālistus, nozares kolēģus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus, lai uzzinātu par sezonas jaunumiem un dibinātu jaunas sadarbības. Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ādažu, Ropažu un Salaspils novadu speciālisti būs sagatavojuši spilgtākos akcentus ar tām vietām un notikumiem, kuras šajā gadā iesaka ietver savos ceļojumu maršrutos gan lielām grupām, gan arī individuāliem ceļotājiem. Savukārt, tūrisma objektu pārstāvji iepazīstinās ar jauniem piedāvājumiem un pakalpojumiem šajā sezonā.

Pasākumā dalība bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos šeit: ej.uz/ER2024

Programma tiks publicēta drīzumā.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pagājušajā nedēļa norisinājās lielākais tūrisma notikums Baltijā – izstāde-gadatirgus Balttour 2024. Šogad izstāde atzīmēja 30.gadadienu un kopā pulcēja 342 uzņēmumus un to pārstāvjus no 34 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Albānijas, Gruzijas, Itālijas, Melnkalnes, Kipras, Spānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Turcijas, Ukrainas, Polijas u.c. Trīs dienās izstādi apmeklēja 21 725 ceļotmīļi, no kuriem 4300 bija tūrisma profesionāļi.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pierīgas Tūrisma asociācija 2024. gadu iesākusi ar aktīvu dalību vairākās starptautiskās tūrisma izstādes, lai popularizētu atpūtas un izklaides iespējas galvaspilsētas tuvumā. Jau februāra sākumā norisinās ikgadējā Baltijas tūrisma izstāde “Balttour 2024”, kur Pierīgas novadi tiks pārstāvēti, veidojot vienotu tūrisma reģionu EXIT RĪGA.

Arī šogad Pierīgas viesus iepazīstināsim ar vairākiem jaunumiem, bet visbūtiskākais jaunums ir nule kā tapusī mobilā aplikācijas, kas pavērs plašas iespējas ikvienam, kas vēlas iepazīt Pierīgu! Jaunās aplikācijas prezentācija paredzēta “Balttour 2024” izstādes laikā, bet lietotājiem tā būs pieejama februāra beigās.

Iepazīstinām ar 2023. gada tapušajiem tūrisma jaunumiem un ieviestajām aktualitātēm katrā no Pierīgas, zīmola EXIT RĪGA pārstāvētajiem novadiem.

MĀRUPES NOVADĀ kopš 2023. gada atvasaras laika ir iespēja nokļūt “aizspogulijā”, izstaigājot unikālo Medema purva pastaigas taku! Takas garums ir 1,3 km (vienā virzienā). Takā novērojama bagātīga putnu un dzīvnieku fauna - ap 100 dažādas putnu sugas.
Ja meklē vietu, kur saplūst ar dabu un izjust tās neparasto vibrāciju, tad Babītes ezera krastā izveidota jauna atpūtas vieta ""Remeši", kur pabūt ar sevi un saviem mīļajiem. Vairāk informācijas - https://remesi.lv/
Mārupes centrā atvērusies jauna koncepta brokastu kafejnīca un kokteiļbārs "This Place Doesn't Need A Name” nesteidzīgas maltītes baudīšanai. Vairāk informācijas - https://nonameriga.com/
Babītes pagasta Sēbruciemā tapušas jaunas naktsmītnes “Kukūzes”, kur pieejami 2 omulīgi namiņi meža ielokā ar skatu uz dīķi. Vairāk informācijas - https://www.kukuzes.com/.

OLAINES NOVADĀ 2023. gadā radīts unikāls tūrisma produkts, kas sniedz iespēju baudīt restorāna cienīgu maltīti piedzīvojumā “GATAVO DABĀ” kopā ar pavāru Renāru Purmali. Vairāk par šo jaunumu: https://gatavodaba.lv/.
Papildus tam, Olaines novada Jāņupes karjera taka Veselības takas posmā papildināta ar āra trenažieriem un grila vietām. Turklāt 2024. gada 27 .jūlijā pie Mežezera notiks “Mežezera sajūtu festivāls”, kura ietvaros paredzētas pašizziņas un personības pilnveides nodarbības, muzikāli priekšnesumi un daudz kas cits. Informācija sekos https://olaine.lv/pasakumi/

ĶEKAVAS NOVADĀ jau otro gadu pēc kārtas norisināsies zaļais festivāls “Augam”, kas saistīts ar zaļo domāšanu, zaļo dzīvesveidu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Turklāt pavasarī Baldonē tiks atklāta Baltijā garākā mākslas galerija mežā - jau esošā "Meža galerija" ir papildināta ar vēl vairākām gleznām, lai apmeklētājus priecētu vairāk nekā 1,5 km garumā. Tiem, kas apņēmušies šogad iemācīties ko jaunu, Plakanciemā esošā saimniecība “Dabas zirgi” piedāvā apgūt vareņiku gatavošanu meistarklasēs - https://dabaszirgi.lv/, kuras nodrošina SIA “Aluna”.  Vairāk par Ķekavas tūrisma norisēm https://turisms.kekava.lv/.

SALASPILS NOVADĀ 2023. gada septembrī aizvadīts pirmais “Pierīgas Lieltirgus”. Tas vienkopus pulcēja gardumu un dažādu citu lietu darinātājus no 7 Pierīgas novadiem – Salaspils, Mārupes, Ādažiem, Ķekavas, Ropažiem, Olaines un Ogres. Plānots, ka “Pierīgas Lieltirgus” varētu kļūt par ikgadēju tradīciju!
Pavasarī uzstādīti jauni informatīvie stendi trīs valodās padomju karagūstekņu nometnes piemiņas vietā Salaspilī. kā izstrādes procesā piesaistīti arī vēsturnieki.
2024. gadā, sākot ar 1. februāri, durvis apmeklētājiem vērs Baltijā lielākais Vides izglītības un informācijas centrs – augu valstība “Botania” https://botania.lv/ - vieta, kur zinātne pārvēršas par aizraujošu ceļojumu augu valstībā. Centrs atrodas Nacionālā Botāniskā dārza teritorijā un šobrīd būs apmeklējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Sekot līdzi citiem jaunumiem un aktualitātēm Salaspils novadā, aicinām šeit: https://visit.salaspils.lv/

Dodoties uz ROPAŽU NOVADU, iesakām iegriezties saimniecībā “Alpu zirgi”, kur iespējams doties aizraujošās izjādēs ar zirgiem, iepazīt gan Latvijas lauku sētas dzīvniekus, gan arī eksotiskākus dzīvniekus. Vairāk informācijas: https://.facebook.com/alpuzirgi                                                                                                                                                                                                Ropažu novada Ulbrokā nesen izveidota un iekārtota lieliska vieta skaistai svētku svinēšanai "Vieta, kur būt!”. Te vari nosvinēt bērnu ballītes, dzimšanas dienas, vecmeitu ballītes, organizēt fotosesijas, meistarklases un radoši kopā būt ar saviem draugiem, kolēģiem. Saimnieki piedāvā gan iznomāt skaistas un plašas svētku telpas, gan arī tās izdekorēt atbilstoši svētku tematikai. Vairāk informācija mājas lapā https://vietkurbut.lv/.

ĀDAŽU NOVADA ēdināšanas pakalpojumu klāstam pievienojies restorāns “Grilbārs 69” Baltezerā, kur apmeklētāji var vērot ēdiena pagatavošanas procesu atvertā tipa virtuvē. Vairāk informācijas un ēdienkarti meklējiet: https://grillbars69.lv/.

Kadagā ir tapis jauns tirdzniecības centrs “Kadaga”. Te līdzās tirdzniecības centram raksturīgiem pakalpojumiem mājo arī jauns jūras velšu restorāns “Mussel Garden” . Sportiska dzīvesveida piekritēji novērtēs jauno “Padel Ādaži” , kas ir ātri augošs un aizraujošs sporta veids, kuru spēlē pāros. Padel tenisa korti atrodas iekštelpās, netālu no Ādažu centra. Vairāk informācijas meklē šeit: http://padeladazi.lv/

Jaunas un ērtas atpūtas iespējas pie jūras rodas Lilastē! Te no automašīnas līdz jūrai ir burtiski pāris minūtes. Tagad šo vietu papildina jauns bērnu rotaļu laukums, kuru ieskauj priežu mežs.

2023. gadā aktīvās atpūtas parkā “Zibeņi” izveidots viens no interesantākajiem disku golfa parkiem Pierīgā. Parkā ir 18 grozi, un to unikālu padara kāpu reljefs. Vairāk informācijas meklējiet parka sociālā medija kontā: https://.facebook.com/diskugolfszibeni

Digitālās izklaides cienītājiem jaunums - virtuālās realitātes izklaides centrs “Virtual realm” Ādažos. Piedāvājumā klāstā ne tikai spēles, bet arī karaoke. Vairāk informācijas - https://virtualrealm.lv/.    

Tirdzniecības centra “Apelsīns” ēdināšanas kvartāla piedāvājums vienmēr pilnveidojas, un katru gadu parādās arvien jaunas garšu pasaules. Šogad tā saucamajā “Food court” piedāvajumu papildina amerikāņu un meksikāņu virtuves, kuru pasniedz “Uguns Cafe”, “Street burgers”, kā arī interesants ātrās ēdināšanas kafejnīca skolas autobusā “KINGU - Kebabs & Chicken Story”!

Adrese: Rīgas gatve 5A, Ādaži, Ādažu novads.

 

Tiekamies EXIT RĪGA stendā izstādē “Balttour 2024”, kurā uzzināsiet par plānotajiem jaunumiem, pasākumiem un aktivitātēm arī šajā, 2024. gadā!

Vairāk par izstādi: http://balttour.lv/ 

 

Relīzi sagatavojušas: Rūta Zunde un Jana Freimane,
EXIT RĪGA novadu tūrisma speciālistes

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Šogad Pierīgas tūrisma piedāvājums tiks prezentēts divās starptautiskās tūrisma izstādēs – janvārī Helsinkos (Somijā) izstādē “Matka 2024” un februārī Rīgā izstādē “Balttour 2024”.

EXIT RĪGA Somijas izstādē Matka, kas ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde, piedalījās jau pērn un tieši veiksmīgās pieredzes dēļ arī šogad nolemts, ka tas notiks. Kopā ar IMPRO ceļojumi, Baltic Travel Group, Hotel Jūrmala SPA, Mogotel Hotel group, GRM (Jūrmala golf hotel), Jūrmalas valstspilsētu, Enter Gauja, Kurzemes tūrisma asociāciju un Vidzemes plānošanas reģionu, Pierīgas tūrisma piedāvājums tiks prezentēts Latvijas vienotajā stendā no 18. līdz 21.janvārim. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad ir sagatavots speciāls materiāls tieši somu auditorijai “EXIT RĪGA MATKAILUKOHTEET JA REITTITARJOUKSET” (EXIT RĪGA tūrisma ceļojumu idejas un maršruti).

Starptautiskā tūrisma izstāde “Matka” tiek organizēta jau vairāk kā 30 gadus un ir kļuvusi arī par vienu no nozīmīgākajām nozares izstādēm Pasaulē. Pagājušajā gadā to apmeklēja 55 000 apmeklētāju un vairāk nekā 12 000 tūrisma profesionāļu. Visbiežāk uzdotie jautājumi EXIT RĪGA pārstāvjiem bija par kempingu iespējām Pierīgā un ērtāko nokļūšanu ar sabiedrisko transportu, kā arī neizpalika vispārējs info par Baltijas valstīm un Latvijas tūrisma piedāvājumu kopumā.

Savukārt, februāra sākums tradicionāli aizrit ar piedalīšanos starptautiskajā izstādē-gadatirgū “Balttour”, kas šogad atzīmē savu 30. pastāvēšanas gadadienu. Pierīgas tūrisma piedāvājums pirmo reizi šajā izstādē tika popularizēts 2012.gadā, kad ar kopīgu stendu piedalījās trīs novadi – Ķekavas, Baldones un Salaspils. Pa šiem vairāk kā desmit gadiem stendi ir bijuši dažādi, arī mainīts Pierīgas tūrisma zīmols no Daugavas lejteces uz EXIT RĪGA, bet nemainīgs ir bijis mērķis izstādes apmeklētājiem katru gadu piedāvāt ko jaunu. Šogad tas ir pavisam īpašs produkts – mobilā tūrisma aplikācija, kas būs pieejama iOS un Android viedierīču lietotājiem jau š.g. februārī. Izstādē uz vietas būs ne tikai dažādi aplikācijas popularizēšanas pasākumi, bet notiks arī vairākas citas aktivitātes - viktorīna par tūrisma vietām Pierīgā, interaktīvā spēle "Atrodi mūsējo!", kā arī varēs iegūt Pierīgas uzņēmēju īpašos piedāvājumus.

Kā sola izstādes organizatori, no 2. līdz 4.februārim Ķīpsalā vienkopus tiks pārstāvētas 30 valstis 350 stendos, gaidot vairāk kā 25 000 apmeklētāju. Biļetes pārdošanā jau tagad: https://ej.uz/Balttour24_biletes

Tiekamies EXIT RĪGA stendā!

Informāciju sagatavoja:
Aiva Vancāne
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

 

Esam Ziemassvētku gaidīšanas laikā un tas nozīmē, ka drudžainais dāvanu meklēšanas laiks ir sācies! #AtbalstiVietējo #IzvēliesSavējo un ieplāno savus rūķu darbus veikt kādā no Pierīgas svētku tirdziņiem! 

ĀDAŽU NOVADS
16. decembrī, p.11-15 / Jūras ielā, Carnikavā būs laikmetīgais pop-up tirgus 𝐊u𝐤𝐮̈ 𝐓𝐈𝐑𝐆𝐔𝐒, kur pulcējas atraktīvi amatnieki, mājražotāji, dizaineri, mākslinieki, eko un bio produktu ražotāji, un jauna zīmola radītāji. 

22. decembrī, pl.12-16 / Līgo laukumā, Ādažos būs skaists un muzikāls Ziemassvētku tirdziņš, kuru piepildīs Ziemassvētku noskaņa - mūzika, dekori, gaismiņu virtenes. Mierpilnu Ziemassvētku noskaņu te varēs baudīt itin visi: gan tie, kuri vēl steigsies iegādāties Ziemassvētku dāvanas, gan tie, kuri vēlēsies sajust Ziemassvētku gaisotni, baudot karstvīnu, kafiju un tikko ceptas smalkmaizītes.

 

ROPAŽU NOVADS
21.decembris, pl.14-19 / Centra ielā, Ropažos pie bibliotēkas mājražotāju un amatnieku tirdziņš.

 

 

SALASPILS NOVADS, DOLES SALA
Ziemassvētku veikaliņš Doles salā šogad gaidīs apmeklētājus trīs decembra sestdienās – 9., 16. un 23. decembrī, no plkst 11-17. Katrā no dienām Jūs gaidīs kāds īpašais piedāvājums no mūsu sadarbības partneriem!

 

Veikaliņā būs iespējams iegādāties:

  • Zāļu tējas no Doles tējas / Dahlen teas
  • Medus produktus no Balandiņu Medus
  • Dabīgo kosmētiku no ZABi
  • Sanitas Valteres un Pennello Crafts darinājumus
  • Dažādas sveces no Baltic Candles un vēl un vēl..

 

Veikaliņā būs nopērkami gan sagatavoti dāvanu komplekti gan arī būs iespējams uz vietas skaisti iesaiņot izvēlētos produktus. Visi veikaliņa apmeklētāji tiks cienāti ar siltu tēju un cepumiem, norēķini iespējami gan skaidrā naudā, gan ar kartēm. 

 

MĀRUPES NOVADS

17.decembris, pl. 15-18 / Mārupes Kultūras nama pagalmā un apkārtnē (Mārupē, Daugavas ielā 29) notiks amatnieku un mākslinieku Ziemassvētku tirdziņš.

 

OLAINES NOVADS

1.decembris, pl.16-20 / laukumā pie ūdenstorņa (Zemgales ielā 36) sadarbībā ar Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centru tiek organizēts svētku tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties vietējo amatnieku un mājražotāju labumus, kā arī dāvaniņas Ziemassvētkiem. Pl.18 tiks iedegta pilsētas svētku egle, piedalīsies Olaines Kultūras nama bērnu deju kolektīvs “Oļi”, Ziemassvētku vecītis un pasaku tēli!

ĶEKAVAS NOVADS

3.decembris, pl.11-14 / Pilsētas skvērā (pie Baldones Kino teātra) notiks Ziemassvētku tirdziņš, kurā iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs iegādāties dāvanas svētkiem.
Pl. 11.00 Baldones baznīca dievkalpojuma laikā notiks 1. adventa svētdienas koncerts, kurā piedalīsies kultūras centra "Iļģuciems" kamerkoris "Muklājs".
Pl. 15.30 Pilsētas skvērā notiks Ziemassvētku egles iedegšana ar Pārsteigumu karuseli.

17. decembrī pl. 10.00-14.00 Ziemassvētku tirdziņš Ķekavā (Skolas ielā)

 

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pierīgas tūrisma asociācija veido ģeogrāfisko sadarbības tīklu Pierīgas tūrisma komersantiem un izstrādā jaunus tūrisma produktus un pakalpojumus ar augstāku pievienoto vērtību, tādējādi veicinot tūrisma nozares eksportspējas pieaugumu un paaugstinot to konkurētspēju starptautiskā mērogā.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Ar nozares kolēģu atkal satikšanos, tīklošanos un jaunu zināšanu apguvi, š.g. 23.martā, viesu namā “Upes villa”, ir aizvadīts Pierīgas tūrisma seminārs “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies”. Uz pasākumu tika aicināti tūrisma jomas profesionāļi (tūrisma pakalpojumu sniedzēji, tūrisma speciālisti, gidi u.c. interesenti) un kopumā klātienē to apmeklēja vairāk kā 50 dalībnieku.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Laika posmā no 11. - 20.novembrim, Salaspils novadā ikvienam būs iespēja piedalīties patriotu dienām par godu veltītā auto foto orientēšanās aktivitātē. Tās dalībniekiem būs iespēja pavadīt laiku azartiski aktīvi, izzinoši un ar cieņu pret vēstures liecībām un vērtībām, ne vien dodoties interesantās orientēšanās kontrolpunktu medībās, bet arī veikt dažādus papildus uzdevumus, kas tapuši sadarbībā ar Salaspils novada Tūrisma informācijas centru. Piedalīties aktivitātē varēs jebkurā sev ērtā dienā un laikā bez laika ierobežojuma. Materiālus varēs saņemt Salaspils Tūrisma informācijas centrā, Miera ielā 1, darba dienās no plkst. 9:00 -17:30, pārējā laikā tie tiks izsūtīti uz dalībnieku e-pastu, kā informē piedzīvojumu organizācijas ‘'Latvijas ekspedīcija” pārstāvji.

Foto orientēšanās dalībniekus gaidīs 41 kontrolpunkts dažādās novada vietās. Tā kā Salaspils novada teritorija ir samērā plaša, būs iespēja iepazīt gan Salaspils centra objektus, gan jādodas dziļāk novadā, lai iepazītu ar Latvijas valsts izcelšanos un veidošanos, kā arī ar valstisko neatkarību saistītās piemiņas vai simboliski nozīmīgās tieši šeit esošās vai veidotās vietas un objektus, līdz kurām ikdienas ceļi mūs visdrīzāk nemaz neaizved, izrādot cieņu un pietāti tiem, kas te palikuši mūžam. Sevišķi šajā drēgnajā, bet Latvijas valsts neatkarības atzīmēšanai aktuālajā laikā, iepazīstot Salaspili, izprotam novada vēstures notikumus, gaitas un iemeslus pilsētai kļūt un tapt par to, kādu to pazīstam un kādā dzīvojam tagad. Ekspedīcijai atvēlētais laiks būs 10 dienas, kuru ietvaros trasē var atgriezties tik daudz reižu cik nepieciešams, lai uzdevumu izpildītu. To laikā dalībniekiem norādītajās lokācijās būs jāatrod ne tikai kontrolpunkti, bet arī jāuzņem komandu fotogrāfijas, jāmeklē atbildes uz dažādiem jautājumiem un kā komandai jānoliek 5 svecītes, lai kopīgi veidotu atceres atmosfēru visu šo dienu garumā. Auto-foto orientēšanās ekspedīcija Salaspils novadā veidota ģimenēm, draugiem un darba kolēģiem draudzīgā formātā, ļaujot uzdevumu pildīšanā iesaistīties visiem. Dalība pasākumā ir bez maksas, ar iepriekšēju reģistrēšanos līdz 2023. gada 10. novembra 17:00. Reģistrēties dalībai var arī vēlāk, ar nosacījumu, ka pēc materiāliem tādā gadījumā ierasties var tikai aiznākamajā darba dienā.

‘’Aicinām salaspiliešus pieteikties šim rudenīgajam, bet atraktīvi un iesaistoši veidotajam ekspedīcijas piedzīvojumam un kopā ar Salaspils novadu iepazīties arī pašiem sevi, izprast savu piederību šim novadam, no kura esat cēlušies, vai kurā šobrīd dzīvojat.
Aicinām ekspedīcijā arī mūsu novada un pilsētas viesus, atklājot sev jaunus un, iespējams, līdz šim nezināmus faktus par šī nelielā novada vēstures un mūsdienu aktualitāšu notikumiem.’’ mudina Jana Freimane, Salaspils novada pašvaldības Tūrisma organizatore un ‘’Latvijas ekspedīcija’’ pārstāvji.

Lai aktivitātes laikā komandā uzvirmotu arī kopības un saliedēšanās gars, tā ir plānota ar sacensību elementiem, kur balvas pirmajām trīs vietām piedāvās Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs, savukārt dalībniekus ceļā ar speciāliem piedāvājumiem atbalsta kafejnīcas ‘’Moltto Coffee’’,  ‘’Strelīcija’’ un ģimenes uzņēmuma “Doles tējas”.

Piedzīvojumu organizācija “Latvijas ekspedīcija” jau ceturto gadu rīko aizraujošus foto orientēšanās pasākumus gan Rīgas apkaimēs, gan Latvijas pilsētās, mudinot atklāt vietas, kurām ikdienā paejam garām un aicinot iepazīt neparastas Latvijas lokācijas ar kājām, velo, laivām vai auto. Tas ir atraktīvs un azartisks brīvā laika pavadīšanas veids gan ģimenēm, gan draugiem, gan kā saliedēšanās pasākums kolēģiem.

*Pieteikšanās: https://ej.uz/Registresanas-patriotu-nedela

*Noteikumi: https://ej.uz/Patriotu-nedelas-Noteikumi

 

Informāciju sagatavoja:
Linda Amanda Kalniņa, “Latvijas ekspedīcija” vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. 28128727
un
Jana Freimane, Salaspils novada tūrisma organizatore
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. 26398463

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pienācis rudens un lielai daļai tūrisma jomā nodarbināto šis ir laiks, lai mierīgi atskatītos uz pagājušo sezonu, novērtētu paveikto un veidotu iedvesmas pilnus plānus nākošajam gadam! To ir interesantāk darīt un gūt stimulu drosmīgām jaunām idejām, tiekoties ar citiem nozares pārstāvjiem, kā arī uzklausot jomas ekspertu secinājumus un ieteikumus. Sociālie mediji mūsdienās ir galvenais rīks, ko tūrisma nozares pārstāvji izmanto klientu uzrunāšanai, taču tie ir pastāvīgi mainīgi un ne katrs ar šiem kanāliem ir uz "Tu’". Digitālā marketinga veidi var būt tik dažādi, kā piemēram, sociālo mediju marketings, digitālais marketings caur meklēšanas programmām, digitālā satura marketings, e-pastu marketings, influenceru (satura veidotāju) marketings, mobilais un digitālo displeju marketings, kā arī vēl citi veidi. Kas būtu noderīgākais tieši Tavam tūrisma objektam vai galamērķim un kā to efektīvām izmantot varētu būt katru tūrisma jomas pārstāvi interesējošs jautājums. Tādēļ 8.novembrī, Mārupes Kultūras nama telpās aicinām uz semināru tūrisma jomas profesionāļiem "Jaunas iespējas sadarbībai un digitāliem risinājumiem". Pasākumā uzklausīsim vairāku ekspertu viedokli par tēmu, kā arī semināra otrā daļā darba grupās iesaistīsimies diskusijā par jaunu Pierīgas, kā vienota tūrisma galamērķa, tūrisma produktu un pakalpojumu veidošanu. Aktuālajai informācijai par semināra norisi un lektoriem sekojiet EXIT RIGA sociālajiem kontiem un mājaslapā www.exitriga.lv. Dalībai klātienē obligāta iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: https://bit.ly/46kEImG

Seminārs tiek organizēts Pierīgas reģiona tūrisma konkurētspējas paaugstināšanas projekta “Pierīgas tūrisma reģiona konkurētspējas paaugstināšana ar ilgtspējīgiem un digitālajiem risinājumiem” (Nr. 23-00-A019.332-000002), ko īsteno biedrība “Pierīgas partnerība” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšprogrammā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

              PROGRAMMA

9.15-09.45  |  Ierašanās, dalībnieku reģistrācija, rīta kafija
9.45-10.00  |  Atklāšanas vārdi:
Agnese Jankuna, Mārupes novada domes izpilddirektore;
Maija Bebre, Pierīgas partnerības administratīvā vadītāja un valdes locekle;
Elīna Brigmane, Pierīgas tūrisma asociācijas valdes pārstāve un projekta ‘’Pierīgas tūrisma reģiona konkurētspējas paaugstināšana ar ilgtspējīgiem un digitālajiem risinājumiem” vadītāja;

10.00-11.00  |  Lekcija ‘’Komunikācija 2023 - ātrums un saturs’’,
Jana Bunkus, J.B. Spark Communication vadītāja, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Komunikācijas virziena vadītāja, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes locekle, grāmatas "[Vieta grāmatas nosaukumam] Komunikācija" līdzautore;

11.00-12.00  |  Lekcija ‘’Mārketings caur jaunu tūrisma produktu’’,
Līga Gablika, mārketinga un pasākumu projektu vadītāja; 

12.00-12.15  |  Mārupes novada Uzņēmējdarbības un Tūrisma atbalsta aģentūra - sadarbības nozīme jaunu tūrisma produktu veidošanā Mārupes novadā;
Jūlija Sveženceva, Tūrisma informācijas un amatu mājas vadītāja;

12.20-13.00  |  Kafijas pauze

13.00-13.30  |  Uzņēmuma iedvesmas stāsts ‘’SIA “Smalkais muslis” - Sadarbības loma sociālo tīklu marketingā’’,
Ieva Biķe un Ilze Kalāce, SIA “Smalkais muslis”, Latvijā pirmā smalcinātā musļa zīmola radītājas

13.30-13.45  |  ‘’Pierīgas tūrisma asociācija - platforma sadarbībai’’,
Aiva Vancāne, Pierīgas tūrisma asociācijas valdes locekle;

13.45-15.00  |  Darba grupas Pierīgas tūrisma produktu un pakalpojumu izveidei

  • Nozares attīstības izaicinājumi un sadarbības tīkla nepieciešamības pamatojums / vada biedrības “Pasākumu padome” valdes locekle Ilona Geide;
  • Sadarbības tīkla stipro un vājo pušu, iespēju un draudu (SVID) analīze / PhD, asoc.profesore, Tūrisma un viesmīlības katedras vadītāja, Biznesa augstskolā “Turība”  Agita Doniņa;
  • Kopīgie ieguvumi, kas vieno sadarbības tīkla esošos, potenciālos dalībniekus un sadarbības partnerus / vada mārketinga un pasākumu projektu vadītāja Līga Gablika 

15.00-15.30  |  Tīklošanās

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja:
Elīna Brigmane, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.facebook.com/pieriga.travel

 

 

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

13.septembrī, Olaines kopstrādes telpās, fokusgrupā “Kvalitatīva satura veidošana sociālajos tīklos” tikās Pierīgas reģiona tūrisma nozares pārstāvji – Pierīgas tūrisma asociācija un tās biedru pašvaldību tūrisma speciālisti, uzņēmēji un vietējās rīcības grupas.

logo_exitriga_web_grey_300-2.png
KONTAKTI

E-pasts:   info@exitriga.lv
SEKO MUMS

LAD banneris

© 2024, EXIT RĪGA

Search