Ieskaties lielāko pasākumu apkopojumā Pierīgā 2024 un tiekamies kādā kultūras, tūrisma vai novada svētku pasākumā!

 

MAIJS

22.-26.05. Salaspils novada svētki - Kuku tirgus, amatiermākslas festivāls un plaša kultūras programma, uzstāsies Dziļi violets, Mazais princis, Žoržs siksna, Olga Rajecka un pavadošā mūziķu grupa J. Miltiņa vadībā, Bermudu divstūris, A-Europa, 100debija

25.05.  Olaines novada svētki - Senlietu tirgus, Retro spēkratu brauciens, Ekskursija pa novadu, Repa improvizācijas teātris, uzstāsies Ozols, Tautumeitas

25.05. VASARAS IEVADFESTIVĀLS 2024 - muzikāli priekšnesumi no Laime pilnīga, Mazais princis, Vekam, Ričija Rū, atrakcijas, tūrisma festivāls, idejas vasaras aktivitātēm, mājražotāju un dārza lietu tirdziņš.

25.05. Gaujas svētki Ādažos ar plašu kultūras, sporta un izklaides programmu visām paaudzēm un mērķauditorijām. Uzstāsies "Ričijs Rū 2: ceļojums uz Āfriku", arī Ivo Fomins ar grupu, Ingus Ulmanis un "Lādezers", "Sudden Lights", Fiņķis un Patrisha. Paredzēts arī multimediāls šovs "Pilsēta gaismās", piedaloties Andžejam Graudam un draugiem – Jānim Aišpuram, Aijai Andrejevai, Kažam, Normundam Pauniņam un citiem viesiem, gaismu un skaņu šovs.

26.05. Mārupes novada bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā" Jaunmārupē. Priecājamies ne tikai aicināt uz daudzveidīgu kultūras un sporta programmu, bet arī sadarboties ar RIX Rīgas lidostu, kas šogad svin 50. dzimšanas dienu. Vakara noslēgumā velo šovs "GREEN TRIALS" un grupas "Bermudu divstūris" koncerts.

 

JŪNIJS

01.06. Gimenes svētki Olainē - etnoperkusiju grupas “Zeme Dunn” koncerts, ikgadējā fotografēšanās ģimenēm ar bērnu ratiņiem, bērnu kolektīvu koncerts, rotaļprogramma kopā ar dziedošo džungļu meiteni, lauvēnu Simbu un tīģerieni Tigressu un vēl atrakcijas, spēles, radošās darbnīcas, tirdziņš un našķi kopā ar Pepiju Garzeķi.

12.06. Zvejnieksvētki Carnikavā- vakara pastaigu tirgus un Zaļumballe.

16.06Brīvdabas teātra izrāde "Skroderdienas Silmačos", Maizes ceptuvē “Lāči”. Leģendāra izrāde Ogres teātra izpildījumā (Režisors Jānis Kaijaks), brīvā dabā, tieši pirms Līgo svētkiem!

20.-22.06. Ķekavas novada svētki - pirmā diena veltīta jauniešiem, otrajā notiks Vistiņfests, savukārt galvenajā dienā - sestdien notiks sportiskas aktivitātes, tūrisma spēle, koncerti, tirdziņš un citas aktivitātes.  Uz lielās skatuves uzstāsies koncertuzvedums “Par vasaru, puķēm un mīlestību” (trio “Oranžās”, Ieva Sutugova, Mārtiņš Kanters, Kristīna Zaharova, Dainis Skutelis) un grupa “Ginger Band”. Saullēkta koncertu sniegs tautas mūzikas grupa “Tautumeitas”, savukārt Vistiņfesta ietvaros uzstāsies grupa “Astro’n’out”.

 

JŪLIJS

06.07. Ropažu novada svētki 2024 - aktivitātes bērniem un ģimenēm, amatnieku un mājražotāju tirdziņš visas dienas garumā Ulbrokā pie Ulbrokas Pērles. Vakara noslēgumā koncerts Līgo parkā ar māksliniekiem - Olgu Rajecku, Jāni Stībeli un Kristīni Prauliņu

27.07. Nāves salas piemineklim 100 - varēs pārcelties uz salu, piedalīties ekskursijās un radošajās darbnīcās, vakarā klausīties "Vilku" koncertu un baudīt multimediālu izrādi.

27.07. Svēta Jēkaba ceļa gājiens - organizē Camino Latvija & iesaistās arī Salaspils TIC

 

AUGUSTS

3.08. Baldones pilsētas svētki - tirdziņš, ekskursija, koncerti, sporta aktivitātes.

3.08. Koncerts Kangaru stacijā "Nākamā pietura - Kangaru stacija". Ropažiem 820 - ieskandināšana.

18.08. Sīpolu svētki "Sīpolfests" Salas pagastā - tradicionālie Sīpolu svētki priecēs ar bagātīgu kultūras programmu un jestrām aktivitātēm.

24.08. Nēģu svētki Carnikavā- plaša kultūras un izklaides programma, tirdziņš, nēģu zupas vārīšana un daudz kas cits.

 

SEPTEMBRIS

08.09. Tēvu dienas pasākums un Pierīgas Lieltirgus Salaspilī

21.09. Aktīvās tūrisma sezonas noslēgums ar velo ballītes braucienu Tīrainē, Mārupes novadā

21.09. Dzērveņu festivāls Olainē

 

Pasākumu programmas var tikt precizētas vai mainītas.