4. maijā plkst. 11.00 aicinām pievienoties aizraujošam dabas izziņas pārgājienam gar Babītes ezera dienvidu krastu, kopīgi atklājot aktīvo tūrisma sezonu Mārupes novadā! 

Maršruts – Babītes ezera dienvidu krasta apkārtne. Pārgājiena aptuvenais garums ir 12 km.  Sākumpunkta koordinātas tiks nosūtītas katram pārgājiena dalībniekam individuāli. Tikšanās sākumpunktā plkst. 10.45. 

Pārgājiena laikā uzzināsim interesantus faktus par Brīvības cīņām, Babītes ezeru un tā apkārtni, kā arī ornitologa pavadībā iepazīsim ezera tuvumā mītošās putnu sugas. Apciemosim arī vairākus tuvumā esošos vietējos tūrisma objektus – maizes ceptuves “Lāči” putnu vērošanas torni, kempingu “Dūšeļi” un Bražu labirintu, kuru pārgājiena dalībniekiem būs iespēja kopīgi iziet, atzīmējot Vispasaules labirintu dienu, kas katru gadu tiek svinēta maija pirmajā sestdienā. Pārgājiena noslēgumā dalībniekus sagaidīs garda zupa. Brīdinām, ka neliels maršruta posms vedīs gar autoceļa A9 malu! 

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai aicinām tērpties Latvijas karoga krāsās. 

Lai piedalītos pārgājienā, nepieciešams reģistrēties, aizpildot pieteikuma formu šeit. Reģistrācija līdz 24. aprīlim.  

Vietu skaits ierobežots!  

Pēc reģistrācijas dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Kad rēķins tiks apmaksāts, dalībniekam tiks nosūtītas pārgājiena sākumpunkta koordinātas.  

·         Dalības maksa Mārupes novadā deklarētiem iedzīvotājiem 10 EUR. 

·         Dalības maksa, ja neesi deklarēts Mārupes novadā 20 EUR. 

·         Bērniem līdz 14 gadu vecumam (ieskaitot) - bez maksas. 

 

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālruni uz +371 27047566.

 

Informāciju sagatavoja:

Mārupes novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta aģentūra