4. maijā no plkst. 11.00 līdz 22.30 Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadiena un aktīvā tūrisma sezonas atklāšana Mārupes novadā:

Plkst. 11.00 velobrauciens “Mūsu Latvijai!”

Maršruts - Jaunmārupe un tās apkārtne, Dzilnuciems. Brauciena garums - aptuveni 22 km. 

Plkst. 10.00 - dalībnieku reģistrācija Jaunmārupē pie ūdenstorņa; plkst. 11.00  - starts.

Velobrauciena laikā dalībnieki varēs izbraukt jaunā velomaršruta “Senā Mazcena” posmus un interaktīvi iepazīt Jaunmārupes apkārtni vēsturnieka Māra Ribicka vadībā. Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai aicinām velobraucienam tērpties baltā vai karmīnsarkanā krāsā, kā arī padomāt par velosipēda noformējumu. Krāšņākajiem dalībniekiem simpātijas balvas! Velobrauciena laikā dalībniekiem būs pieejama silta zupa atpūtas kompleksā “Bejas”, kā arī apmeklēsim Sprižu ģimenes bioloģisko saimniecību IK “Dabas gardumi”. Dalībniekiem līdz 14 gadu vecumam dalība pieaugušo pavadībā. Veloķivere - obligāta. Pieteikšanās velobraucienam, ejot uz saiti: ej.uz/marupes_novads_velobrauciens. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Plkst. 16.00 Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts Babītes Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos, Babītes pagastā).

Piedalās Babītes Kultūrizglītības centra jauktais koris “Maska” (mākslinieciskais vadītājs Jānis Ozols), grupa “Innocent Sound Masters” un mūziķis Raimonds Macats. Pasākuma vadītāji:  aktieri Zane Dombrovska un Gundars Silakaktiņš. Ieeja ar bezmaksas ieejas kartēm, kas no 19. aprīļa pieejamas pie administratorēm. 

Plkst. 18.00 - 21.00 Mārupes pavasara vakara tirdziņš Mārupes Kultūras nama apkārtnē (Daugavas ielā 29, Mārupē, Mārupes pagastā).

Plkst. 21.00 grupas “Jumprava” koncerts Mārupes Kultūras nama iekšpagalmā (Daugavas ielā 29, Mārupē).

Ieeja pasākumos bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja

Mārupes novada pašvaldība