Kas gan ir Lieldienas bez Lieldienu zaķa? Lai radītu svētku prieku, nelielu izklaidējošu aktivitāti, un labi pavadītu laiku, Salaspils novada tūrisma informācijas centrs rīko aktivitāti - spēli “Lieldienu zaķu pēdu ceļš 2022” Šādu aktivitāti Salaspils pilsēta piedzīvos pirmo reizi un ceram, ka pilsētas iedzīvotāji un arī viesi to novērtēs, jo kurš gan cits rada svētkus, ja ne mēs paši. Aktivitātes mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem, jo mazos zaķu detektīvus noteikti iepriecēs atrast lielus, krāsaini rotātus zaķus ar smaidošām  sejiņām, taču noteikti aicināts piedalīties ir ikviens interesents, aktivitāti var izspēlēt arī draugu pulkā, jo kopā vienmēr ir jautrāk.

Aktivitātes-spēles pamatā ir maršruts Salaspils pilsētas teritorijā, kur 12 vietās tiks izvietoti palieli, labi redzami Lieldienu zaķi ar krāsainiem akcentiem. Zaķi lieliski kalpos arī kā skaista un gaumīga papildinoša svētku dekorācija pilsētā. Aktivitāte norisināsies no 15.-18. aprīlim, jeb Lieldienu brīvdienās.

Lai piedalītos aktivitātē, interesentiem jāizveido komanda un, pats svarīgākais, jāseko uzdevumu lapai, lai atminētu, kur zaķi pilsētā ir paslēpušies un atrodami. Kad zaķi tiek atrasti, tie jānofotografē un apkopotas foto galerijas veidā jāiesūta savs zaķu atradums uz norādīto tālruni (kā sms vai whatsapp ziņa). Visiem spēles dalībniekiem, kuri būs izpildījuši minētos nosacījumus (nofotografēti un iesūtīti vismaz 9 zaķi un uzdevumu lapa), būs iespēja piedalīties balvu izlozē, kas norisināsies 19. aprīlī Facebook kontā: @salaspilstic.

Tā kā Salaspils tūrisma informācijas centrs draudzējas ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem, tad spēles balvu fonds tapis sadarbībā ar restorāniem “Hesburger Salaspils”, “Burgers 66”, Salaspils iedzīvotāju iemīļoto kafejnīcu “Strelīcija”, dāvanu un dizaina veikalu “Magone”, kā arī talantīgo rokdarbnieci Aiju Pumpuri. Protams, arī pats tūrisma centrs vienmēr sarūpē kādus noderīgus pārsteigumus balvu fondam.

Uzdevumus un karti drukātā veidā varēs saņemt tūrisma informācijas centra telpās sekojošajos laikos:

14.04. 09:00-18:00,

16.-18.04. no 11:00-18:00,

15.04. tikai digitāli (kartes digitālo versiju no 14.04. varēs atrast arī http://visit.salaspils.lv/lv/ mājaslapā).

Ar šādu aktivitāti vēlamies sarūpēt pavasarīgu un gaišu svētku prieku ikvienam Salaspils iedzīvotājam un viesim, kuram sanāks sastapt kādu no jaukajiem 12 Lieldienu zaķiem savas Salaspils svētku pastaigas laikā.

Informāciju sagatavoja
Salaspils Tūrisma informācijas centrs