Ropažu uzņēmēju biedrība aicina uz nākošo Rudens tirdziņu Ropažu novadā, šoreiz Upesciemā.

2. oktobrī no plkst.11 ikviens aicināts uz Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas pagalmu, kur norisināsies amatnieku darinājumu, zemnieku izaudzēto labumu, stādu un mājražotāju tirdziņš GaRo_ZA 2021.

Tirdziņa laikā būs ziepju pūšanas aktivitātes mazajiem, savukārt vecākiem būs iespēja iegādāties keramikas darinājumus, stādus, dažādus kārumus un daudz ko vēl citu saimniecībā un ikdienā noderīgu.

Starp tirgotājiem, ar savu tūrisma piedāvājumu ir laipni aicināts piedalīties arī Pierīgas pašvaldības vienojošais tūrisma zīmols Exit Rīga. Ikvienam tirdziņa apmeklētājam piedāvāsim iepazīties ar plašo tūrisma piedāvājumu Pierīgā, dodot iespēju savā īpašumā iegūt kādu visaptverošu tūrisma materiālu vai piedalīties viktorīnā par dažādiem ar tūrismu saistītiem jautājumiem un objektiem, ko apskatīt nebraucot tālu prom no mājām. Aktuāls ir rudens baudīšanas piedāvājums, kas Pierīgā ir ļoti plašs, kā arī dažādi maršruti dažādām gaumēm.

 

Jau iepriekš ziņots, ka EXIT RĪGA pārstāvji ir sastopami dažādos pasākumos, jo pavisam kopumā ir plānotas vairāk kā 30 Mobilā TIC aktivitātes, kas norisināsies līdz pat gada beigām. Šī ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

Vairāk informācijas par svētkiem meklē www.ropazi.lv

 

 

 

Vairāk informācijas:
t.29526209, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.