Visas vasaras garumā, no maija līdz pat septembra beigām, aicinājām doties Tūristu dienās Pierīgā, kas nedēļas garumā norisinājās Ķekavas – Baldones, Salaspils, Ropažu, Ogres, Mārupes un Olaines novados. 

Ar saukli – Viesojies, nogaršo, piedzīvo, orientējies! – EXIT RĪGA aicināja ikvienu doties Pierīgas izpētes ekspedīcijā ar ģimeni vai nelielā draugu lokā, paviesoties mājīgā viesu namā, nogaršot vietējo uzņēmēju gatavoto maltīti, piedzīvot nesteidzīgu atpūtu dabā vai varbūt sportiskā stilā apceļot dažādas iepriekš neiepazītas vietas, piedaloties velo vai auto orientēšanās aktivitātēs.

Kopumā aktivitātēs piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku no tuvākiem un tālākiem novadiem, velo un auto orientēšanos izbrauca vairāk kā 140 komandas, meklējot kopumā 225 kontrolpunktus, atbildot uz 75 jautājumiem un atklājot 75 noslēptos foto fragmentus. Tūristu dienās kopumā bija sagatavoti 63 īpašie piedāvājumi, kurus izmantoja gan reģistrētie dalībnieki, gan vienkārši interesenti. 

Priecājamies starp velo un auto orientēšanās dalībniekiem redzēt jau pazīstamus vārdus, taču tikpat liels saviļņojums ir par tiem, kas Exit Rīga rīkotajos pasākumos piedalījās pirmo reizi. Īpaši vēlamies uzteikt tās 6 komandas, kas piedalījās visos Tūristu dienu posmos. Kopējie rezultāti - ŠEIT

Paldies sakām visiem iesaistītajiem Ķekavas, Salaspils, Ropažu, Ogres, Mārupes un Olaines novadu tūrisma speciālistiem, kas nepagurstoši darbojās, un, sponsoriem, kas dalībnieku izlozei bija sarūpējuši bagātīgu balvu grozu.