Septembrī ražīgi pastrādājām, taču neapstājamies pie sasniegtā arī oktobrī. Exit Rīga mobilais TIC turpina savas aktivitātes, lai ar tūrisma piedāvājumu Pierīgā iepazīstinātu arvien vairāk un vairāk Latvijas iedzīvotāju.

2. oktobrī no plkst. 9 aicinām visus uz Lietu tirgotavu Ādažos, Tallinas šosejas malā, kur derīgas mantas atrod sev jaunus saimniekus. Varēs pārdot un mainīties, kavēties atmiņās un iepirkties. Pasākumu kuplinās gan mājražotāji, gan amatnieki. Šo sestdien tirgotavā ar telti viesosies arī Exit Rīga mobilais tūrisma informācijas centrs, kur ikviens interesents varēs iegūt informāciju par tūrisma piedāvājumu tādos Pierīgas novados kā Ropažu, Mārupes, Ķekavas, Salaspils, Olaines un Ogres novadi. Rudens baudīšanas iespējas, maršruti ģimenēm ar bērniem, aktīvās atpūtas cienītājiem un gardēžiem – tas viss vienuviet – Exit Rīga mobilajā TIC, kas brauc pie Jums un aicina ceļot tepat pa Latvijas skaistākajām vietām netālu no Rīgas.

 

Jau iepriekš ziņots, ka EXIT RĪGA pārstāvji ir sastopami dažādos pasākumos jo pavisam kopumā ir plānotas vairāk kā 30 Mobilā TIC aktivitātes, kas norisināsies līdz pat gada beigām. Šī ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

 

Vairāk informācijas par svētkiem meklē https://www.facebook.com/lietutirgotavaadazos/

 

Vairāk informācijas:
t.29526209, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.