Ogres posms norisinājās no 15. līdz 19.jūlijam, kad lieli un mazi velobraucēji, gan sportiski, gan relaksēti apceļoja Ogri un apkārtni, mēģinot atrast 30 kontrolpunktus un iekļauties 4 h kontrollaikā. Kopumā Ogres posmā piedalījās 110 komandas, kas nozīmē, ka tika pārspēts Exit Rīga veloorientēšanās dalībnieku skaita rekords!

Ogres novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Elīna Baltiņa ir priecīga par izdevušos posmu: „Mums patiešām bija ļoti interesanti vērot, kā dalībnieki brauca Ogres posmu. Spriežot pēc labajām atsauksmēm, dalībniekiem patika labi izveidotais maršruts un vietas, kur atradās kontrolpunkti. Visvairāk esam gandarīti par to, ka fotogrāfijas, kuras dalībnieki iesūtīja, rotāja lieli, plati smaidi un izskatījās, ka dalībnieki no sirds izbaudīja veloorientēšanās posmu Ogrē.”

Pēc posma noslēguma tika veikta balvu izloze. Starp finišējušajām komandām tika izlozētas bērnu izklaides centra „Džungļu parks” dāvanu kartes un „Fazer Latvija” gardumi, kurus ieguva komandas: Turbo, Māsas krāsas un Zaičiki.

Savukārt garšvielu veikala ”Manas garšas” dāvanu karti un „Fazer Latvija” gardumus savā īpašumā ieguva komandas: Pelēkie mošķuļi, Prosecco, Podži.

Veicināšanas balvas no „Fazer Latvija” saņēma komandas: Stirnu ausu kausu laiviņas, Cepu.lv, S.Fossas, KEL.

Komandai „HotFix” par atsaucību tika piešķirta burvīga speciālbalva - garšvielu komplekts no „Manas garšas”.

Izlozes norisi var apskatīties šeit. Fotogalerija - šeit.

Liels paldies Ogres posmu atbalstītājiem: garšvielu veikals ”Manas garšas”bērnu izklaides centrs „Džungļu parks” un  „Fazer Latvija”.

Gaidām ciemos Ogrē, iepazīstot pilsētu nesteidzīgā gaisotnē! Iesakām izmantot bezmaksas audiogidu, kas pieejams mobilajā aplikācijā „Ogres novadnieks”, sadaļā „Tūrisms”. Sīkāka informācija: www.visitogre.lv

Atgādinām, ka veloorientēšanās seriāls tiek rīkots jau trešo gadu, taču šogad tas notiek nedaudz citādāk, brīvāk un attālinātāk,  un ar vēl nebijušu iespēju apceļot 14 Pierīgas novadus. Ikviens drīkst jebkurā kārtā vai arī visos posmos, kas līdz pat septembra beigām norisināsies „ExitRīga” teritorijās:

  • Ropažu novads 29. jūlijs - 2. augusts
  • Ķekavas novads 4.-9. augusts
  • Salaspils novads 12. - 16. augusts
  • Ikšķiles novadā 19. - 23. augusts
  • Mārupes novads 2. - 6. septembris
  • Babītes novads 9. - 13. septembris
  • Olaine novads 16. - 20. septembris
  • Garkalnes novads 23. - 27. septembris

Uz tikšanos nākamajos posmos!

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs
Brīvības iela 18, Ogre
+371 65071883; 29491685
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.visitogre.lv
www.facebook.com/visitogre
www.instagram.com/visitogre