He hei! Atslodzes nedēļa sākusies :)

Ogres orientēšanās posms noslēdzis un ir laiks uzkrāt spēkus, lai turpinātu jau nākamajā nedēļā un dotos meklēt piedzīvojumus jau nākamajā posmā – Ropažu novadā. Ropažu posms norisināsies no 29. jūlija līdz 2. augustam.

Piecu dienu garumā, jebkurā laikā un dienā, veicot distanci, ievērojot 4 stundu kontrollaiku, izmantojot aplikāciju QRENTEERINGS varēsiet ļauties interesantam piedzīvojumam.

Kā norisināsies sacensības, kas jāņem vērā un kur jāreģistrējās, tas viss pieejams šeit:  https://www.exitriga.lv/veloorientesanas.

Ropažu novada posma piedzīvojumu meklētājiem būs iespēja tikt pie diviem pārsteiguma groziem! Laimīgs cilvēks ir paēdis cilvēks - kafejnīca Valdenrode rūpēsies par laimīgiem cilvēkiem. Savukārt, aktivitātes superīgā vasarā nekad nevar būt par daudz – Sauleskalns aicinās ciemos spēlēt interesantas spēles. Protams, arī rīkotāji, Ropažu novada pašvaldība, būs sagatavojusi noderīgas un feinas lietiņas aktīvajiem.

Velo orientēšanos organizē 14 Pierīgas novadu pašvaldības: Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novada pašvaldības.

Vēršam uzmanību, ka šāda veida veloorientēšanās sacensības notiks līdz pat septembra beigām un priekšā vēl iespēja būs pieteikties uz pārējo  Pierīgas novadu posmiem:

Ķekavas novads 4.-9.jūlijs

Salaspils novads 12.-16.jūlijs

Ikšķiles novads 19.-23.augusts

Mārupes novads 2.-6. septembris

Babītes novads 9.-13.septembris

Olaines novads 16.-20.septembris

Garkalnes novads 23.-27.septembris

 

Veiksmi aktīvajiem!

 

Rakstu sagatavoja

Laura Mašnovska

Ropažu novada pašvaldības

Tūrisma organizatore