Aizvadītajā nedēļā no 8. līdz 12. jūlijam Ādažu novadā norisinājās jau 5. Exit Rīga velo orientēšanās kārta, kurā piedalījās 85 komandas. Aktivitātes ietvaros ikvienam dalībniekam bija iespēja iepazīt Ādažu novada ievērojamākās vietas, interesantākos piesaistes objektus un aplūkot vietējo uzņēmēju klāstu.

Šī kārta pagaidām ir ar rekordlielu komandu skaitu, kas apmeklējuši visus 30 KP, kas bija izvietoti novada teritorijā. Kopumā visus KP izbrauca 49 komandas – gan sportisti, gan amatieri, gan tie, kas brauc vienatnē, gan ar bērniem. Priecājamies par dalībnieku aktivitāti, izturību un sportošanas sparu dažādos laika apstākļos.

Kā jau ierasts, katras kārtas noslēgumā ir izloze, kurā balvas nodrošina vietējie novada uzņēmēji. Ādažu kārtu atbalstīja Ādažu novada pašvaldība, biedrība "ĀdažiVelo", Gaļas nams ĀDAŽI, Rūdolfs BIO produkti, KuKuu parka kafe.

Šoreiz fortūna un lototrons bija komandu “ML”, “Abi velkošie” un “Sēdošie bizoņi” pusē. Ar laimētājiem sazināsimies personīgi, taču pārējie – nenokariet degunus – šīs vasaras lieliskākā velo aktivitāte vēl nav pat pusē! Piedalieties arī citos Exit Rīga velo orientēšanās posmos un iepazīstiet arī citus Pierīgas novadus aktīvā un aizraujošā veidā. Nākamais posms jūs gaidīs Ogrē – no 15. līdz 19.jūlijam! Tiekamies!

Izlozes video pieejams šeit: https://streamable.com/lwgsk5