Vasara turpinās un turpinās arī EXIT RĪGA velo orientēšanās aktivitāte. Nākamā, jau 5.kārta norisināsies no 8. līdz 12. jūlijam Ādažu novadā. Veicam velo starpsezonas apkopi, lai ar jaunu sparu varētu doties trasē

Ādažu posmu organizē Ādažu novada dome sadarbībā ar  biedrību “ĀdažiVelo”, kurā ir aktīvi velobraucēji un  labi pārzina skaistākās, interesantākās vietas  novadā,  tādejādi piedāvājot  iespēju  ikvienam dalībniekam aizraujošā veidā apskatīt dabas, aktīvās atpūtas, tūrisma un citus objektus  Ādažu novadā, popularizēt riteņbraukšanu kā visiem pieejamu aktīvas atpūtas un veselību veicinošu  aktivitātes veidu.

Ādažu novada kārtā tiks izlozēti  pārsteigumu dāvanu grozi, kuros būs garšīgi labumi un interesantas lietas no mūsu atbalstītājiem. Būs arī piemiņas balvas no biedrības ĀdažiVelo un novada pašvaldības. Šāda veida velo orientēšanās posmi notiks līdz pat septembra beigām un būs vēl iespēja pieteikties uz pārējo  Pierīgas novadu posmiem.

 

Velo orientēšanos organizē 14 Pierīgas novadu pašvaldības: Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novada pašvaldības.

 

        Esiet aktīvi un izbaudiet dabas skatus!