Aizvadītajā nedēļā, no 1-5.jūlijam, veiksmīgi noslēdzās 4. velo orientēšanās posms Ķeguma novadā, kurā piedalījās 77 komandas no dažādiem novadiem.

Mums ir liels gandarījums, ka mūsu novadu ir iepazinuši kā velo entuziasti, tā arī pieredzējuši velo braucēji un ģimenes ar bērniem, jo posms nebija viegls – esam liels novads. Paldies Jums par labiem un jaukiem vārdiem, pozitīvo enerģiju, ko atdevāt piedaloties šajā pasākumā.

Noslēdzot patīkamo daļu, tika veikta  Ķeguma velo orientēšanās posma balvas izloze. Uzvarētāju komanda Ķeguma posmā tika noteikti izlozes kārtībā, kuru 07.jūlijā izlozēja Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektora  pienākumu izpildītājs Uldis Kokins. Dāvanu grozu – balvu par piedalīšanos, ieguva komanda “Mēs abas” no Baldones novada. Apsveicam uzvarētāju komandu. Par balvas saņemšanu ar komandu, kas ieguva dāvanu grozu sazināsimies individuāli.

Balvas uzvarētajiem sarūpēja mūsu jaukie sponsori, kas ir mūsu novada vietējie uzņēmēji – Z/S Zarumi, SIA CADE, SIA Kiwideco un Zanes Paegles “Mājas zefīrs” un protams arī pati  Ķeguma novada pašvaldība. Paldies Jums par mūsu pasākuma atbalstīšanu.

Velo orientēšanās posmu kārtas vēl turpinās visu vasaru un gaidām Jūs ciemos arī pārējās velo orientēšanās kārtās:

Ādažu novads 8. – 12.jūlijs
Ogres novads 15. - 19. jūlijs
Ropažu novads 29. jūlijs - 2. augusts
Ķekavas novads 5.-9. augusts
Salaspils novads 12. - 16. augusts
Ikšķiles novadā 19. - 23. augusts
Mārupes novads 2. - 6. septembris
Babītes novads 9. - 13. septembris
Olaine novads 16. - 20. septembris
Garkalnes novads 23. - 27. septembris

Lai veiksmīga un jauka atlikusī vasara, uz tikšanos citos velo orientēšanās posmos. J

 

Rakstu sagatavoja

Ieva Vējone

Projektu vadītāja ar specializāciju

 uzņēmējdarbības un tūrisma attīstībā