Aizvadītajā nedēļā no 10.-14. jūnijam 82 komandas no Rīgas un daudziem kaimiņu novadiem viesojās Baldonē, lai piedalītos 3. EXIT RĪGA rīkotajā bezkontakta velo orientēšanās kārtā. 

Pasākumā piedalījās gan pieaugušie, gan bērni. Dažiem orientēšanās jau ir hobijs, dažiem, šī bija pirmā orientēšanās pieredze. Pateicoties dalībniekiem Baldonē visu 4 dienu laikā bija jūtama azartiski sportiska noskaņa. 

Distance bija ap 50 km gara un iekļāva 30 dažādus kontrolpunktus:

• tūrisma objektus – Riekstukalns, Ceriņu parks, Observatorija, Riekstukalna skatu tornis, 

• Baldones arhitektūras paraugus – Balto pili un Mercendarbi, 

• meža takas – Baldones stāstu takas, kuras nomarķēt paredzēts līdz šī gada rudenim. 

• Distancē dalībnieki baudīja tipiskās Baldones lauku un meža ainavas, purvus, kalnus un ezeriņus.

Vietas iepazītas sportiskā režīmā, tādēļ aicinām tās apmeklēt kādu reizi, kad nav jāsteidzas, lai iekļautos kontrollaikā!

Arī Baldones novada kārtā uzvarētāji tikq noteikti izlozes veidā un tos noskaidrot mums palīdzēja Baldones novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Jēkabsone un kultūras darba organizatore Ieva Upeniece. Tātad laimīgās 3 komandas ir...SKARBIE VILKI, AA CREATIVE, BRENCĪŠI! Apsveicam! Par Balvu saņemšanu sazināsimies ar laimīgajiem balvu īpašniekiem. Kā norisinājās izloze, var apskatīt ŠEIT 

Par balvām šoreiz gādāja Riekstukalns, kosmētikas un mākslas darbnīca Kazas laukos, kā arī Baldones novada dome.  Paldies par šī pasākuma atbalstu un produktīvo ideju apmaiņu un sadarbību!

Vēlamies izteikt dziļu pateicību downhill.lv par kartes un distances testēšanu, kā arī, protams, mūsu mājīgā ģimenes restorāna Burgers 66 Baldone īpašniekiem par atlaides sniegšanu mūsu dalībniekiem. tas vismaz daļēji palīdzēja atgūt distancē zaudētās kalorijas. Kā arī 15 KP kaimiņos dzīvojošajam puikam par QR koda nosargāšanu!

Uz tikšanos nākamajā, jau 4. posmā – ĶEGUMA NOVADĀ!

 

Irina Sietiņa

Baldones novada tūrisma organziatore