Š. g. 19. maijā maizes ceptuves "Lāči" semināru zālē norisinājās pirmā Pierīgas tūrisma informācijas diena gidiem un grupu vadītājiem. Pasākumu organizēja biedrība "Pierīgas tūrisma asociācija" un plānots, ka šī kļūs par jaunu tradīciju, maijā vienkopus pulcinot gidus un grupu vadītājus.

Tūrisma reģiona EXIT RĪGA novadu speciālisti un tūrisma nozares uzņēmumi iepazīstināja ar jaunumiem Pierīgā un vietām, kuras šajā gadā iesaka ietvert savos ekskursiju maršrutos. Pierīgā ir tapušas vairākas interesantas apskates vietas un jau gatavi maršruti, kas nozīmē, ka EXIT RĪGA ir gatava ceļotājiem lielākās un arī mazākās grupās.   

Pasākuma dalībniekus ar jaunumu apkopojumiem, kas būtu noderīgi gidu un grupu vadītāju darbā, iepazīstināja Mārupes, Ogres, Ķekavas, Ropažu, Ādažu, Salaspils un Olaines novada pašvaldības pārstāvji, kā arī tādi tūrisma nozares uzņēmumi kā "Annas Koku skola", “Ogas baudai”, "Dabas zirgi", SIA "Boards you", ZS "Dobelnieki" briežu dārzs un kempings "Dūšeļi". Noslēgumā dalībnieki iepazina maizes ceptuvi "Lāči", dodoties ekskursijā pa tās apkārtni.

Paldies maizes ceptuvei "Lāči" par viesmīlību un jauko uzņemšanu!