Jau trešo gadu pēc kārtas ir aizvadīta Pierīgas tūrisma informācijas diena, kas šoreiz norisinājās 25.aprīļa pēcpusdienā Kultūras centrā “Ubrokas pērle”.

Uz pasākumu īpaši tika aicināti tūrisma aģenti/tūroperatori, arī pašnodarbināti gidi un grupu vadītāji. Šī bija lieliska iespēja klātienē satikt Pierīgas novadu tūrisma speciālistus, nozares kolēģus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus, lai uzzinātu par sezonas jaunumiem un dibinātu jaunas sadarbības.

Ar prezentācijām uzstājas Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ādažu, Ropažu un Salaspils novadu speciālisti, kas bija sagatavojuši spilgtākos akcentus ar tām vietām un notikumiem, kuras šajā gadā iesaka ietver savos ceļojumu maršrutos gan lielām grupām, gan arī individuāliem ceļotājiem. Savukārt,  4x4 centrs, Sporta komplekss 333 , Atpūtas komplekss  “Sauleskalns” , Oranžērija “Bekuciems” pārstāvji iepazīstināja ar jauniem piedāvājumiem un pakalpojumiem šajā sezonā.
Pārtraukumā pasākuma dalībnieki devās pop-up ekskursijā Ropažu novada tūrisma speciālistes Annas Imbrates-Siliņas vadībā, lai iepazītos ar Kultūras centra “Ulbrokas pērle” telpām.

Paldies Ropažu novada tūrisma speciālistēm Ilzei Amerikai, Annai Imbratei-Siliņai, Laurai Mašnovskai par palidzību pasākuma tapšanā un Kultūras centra  “Ubrokas pērle”  kolektīvam par jauko uzņemšanu!

 

Informāciju sagatavoja
Aiva Vancāne,
Pierīgas tūrisma asociācija

Foto: Elīna Brigmane, Aiva Vancāne