Aizraujošs, atpūtas un izklaides pilns pasākums jauniešiem, pieaugušajiem, ģimenēm ar bērniem – VASARAS IEVADFESTIVĀLS norisināsies arī šogad! Ieplāno 3.jūniju, kad doties uz biznesa centru “Rāmava”, lai baudītu plašu izklaides programmu, uzzinātu par tūrisma iespējām un vasaras piedzīvojumiem ārpus lielpilsētas, iegādātos nepieciešamo aktīvai atpūtai vasarā, kā arī palutinātu sevi ar kādu vietējo mājražojumu. 
Izstāde-gadatirgus “VASARAS IEVADFESTIVĀLS” norisināsies jau otro reizi un šogad būs plašāks un jaudīgāks. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad Pierīgas tūrisma asociācija ir sadarbības partnera statusā, kas nozīmē izdevīgākus noteikumus uzņēmēju dalībai EXIT RĪGA tūrisma zonā.*
Šogad pasākuma dalībniekiem vēl atvieglotāka pieteikšanās un pasākuma apmeklētājiem vēl daudzpusīgāka programma! Iesāc savu vasaru Pierīgā, piedalies VASARAS IEVADFESTIVĀLĀ!
Seko pasākuma jaunumiem mājas lapā www.ievadfestivals.lv un Facebook: Vasaras ievadfestivals!

*Vairāk informācijas par dalību EXIT RĪGA tūrisma zonā, zvanot t.26191044 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vispārējie noteikumi dalībai pasākumā:
1) spiediet uz linka www.ievadfestivals.lv/dalibniekiem/;
2) aizpildiet vienu no diviem Pieteikuma-līguma formas veidiem (elektroniska forma vai word forma).
Foto: biznesa centrs "Rāmava" un Ķekavas novada pašvaldība