Šī gada pavasarī, sadarbojoties tūrisma organizatoriem no septiņām novadu pašvaldībām, tapa 270 kilometru garais maršruts apkārt visai Pierīgai. Latvijas iedzīvotāji, it sevišķi rīdzinieki, gada siltajos mēnēšos bija aicināti doties ceļā, izbraucot 4 maršruta posmus. Katrs posms ir līnijveida, tas sākas un beidzas vilciena pieturās, piedāvājot velobraucējiem doties  60-75 kilometrus garā piedzīvojumā. Visa maršruta garumā bija iespēja apskatīt 92 unikālus apskates objektus Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ogres, Salaspils, Ropažu un Ādažu novados.

Pierīgas tūrisma organizatori ir vienisprātis, ka šis maršruts un tā turpmākā attīstība var kļūt par nozīmīgu saiti, kas sasvstarpēji savienos Pierīgas novadus. Piedzīvojumu kāram ceļotājam robežas eksistē, lai tās pārvarētu. Ja uz robežu norāda ceļa zīme, rodas vēlme doties tālāk, izzināt vairāk. 

Pavisam kopā EXIT RĪGA ripo maršruti lejupielādēti 1023 reizes, par populārāko kļuvis 1.maršruts Babīte-Olaine. Izlozei kvalificējās 106 dalībnieki, no kuriem tika izlozētās katra posma balvas no veikaliem “Decathlon” (TRIBAN riteņbraukšanas viedtālruņa turētājs un ELOPS Priekšējā/aizmugurējā LED veloluktura komplekts "920 ST") un “Veloprofs.lv” (velopumpis BBB Pump Mini Windrush T-L Alluminium 280MM BMP-56 un velosoma BBB Speedpack M, BSB 33M), kā arī galvenā balva telts no veikala “Ceļotājs” Coleman Batur 2 Man Blackout Active un velopiederumus no veikala “Decathlon” - TRIBAN riteņbraukšanas viedtālruņa turētājs un ELOPS Priekšējā/aizmugurējā LED veloluktura komplekts "920 ST".

Paziņojam laimīgos balvu ieguvējus! Posma balvas ieguvuši Airisa Freimane, Ingus Riņķis, Mady un Juris G. Galveno balvu ieguvis braucējs ar segvārdu Kaaja. Savukārt, pārsteiguma balvu par dalīšanos sociālajos tīklos ar saviem piedzīvojumiem, izmantojot #EXITRĪGAripo iegūs Vyacheslav Danilov. Arī turpmāk maršruti būs pieejami Latvian Routes (POSTNOS) aplikācijā.

Liels paldies par sadarbību un balvām veikaliem “Veloprofs.lv”, “ Ceļotājs” un “Dechatlon”, kā arī AS “Pasažieru vilciens” par idejas un informatīvo atbalstu. Paldies Pierīgas novada pašvaldībām un to tūrisma organizatoriem par aktīvu iesaistīšanos maršruta izveidē, kā arī POSTNOS komandai par tehnisko nodrošinājumu.

Izlozes ieraksts pieejams šeit: https://bit.ly/3CDQso3 

Tiekamies Pierīgā! EXIT RĪGA ir tepat blakus!