Ierastais vasaras piedzīvojums – velo orientēšanās seriāls, kas ar vairākiem posmiem norisinājies gandrīz visos EXIT RĪGA novados, šogad papildināts ar dažādu attālinātu aktivitāšu un norišu pasākumu kopumu veselas nedēļas garumā, līdz pat septembra beigām.

“EXIT RĪGA Tūristu dienās”, vienu nedēļu kādā no EXIT RĪGA novadiem norisināsies ne tikai velo vai auto orientēšanās, izmantojot bezmaksas aplikāciju QREENTERINGS, bet arī būs iespējams iepazīt novada tūrisma nozares uzņēmējus, kas ar dažādiem patīkamiem pārsteigumiem sola iepazīstināt vietējos ceļotājus.

Ķekavas un Baldones novadu posms ir pirmais, kurš Tūristu dienas pasākumu sēriju aizsāks un sākas jau šodien, 24. maijā, bet ilgs līdz nedēļas beigām, 30.maijam. Ar velo orientēšanos bez kontrollaika ikviens būs aicināts tuvāk iepazīt Daugmales un Baldones apkārtni, bet vairāk kā desmit tūrisma uzņēmēju īpašie piedāvājumi aicinās novados uzkavēties ilgāk. Ikvienai komandai, apmeklējot vismaz 20 kontrolpunktus, būs iespēja piedalīties izlozē un laimēt garšīgas balvas no "Linda Griin", "Lofbergs Baltics", "Pellia A Gusto", dāvanu kartes no "SUP Daugmale", "Burgers 66 Baldone", kosmētikas preces no Baldones kosmētikas ražotājiem "RUUTe", "Silmachy remedies" un "Kazas laukos".

Komandu reģistrācija: ŠEIT
Distances kods aplikācijai: exitriga21a
Posma KARTE: ŠEIT
Foto kolāža: ŠEIT
Rezultāti: ŠEIT

Īpašos piedāvājumus meklē: ŠEIT

Pavisam kopumā plānoti seši “EXIT RĪGA Tūristu dienu” posmi:

  • No 24. līdz 30. maijam Ķekavas un Baldones novados (ar velo orientēšanos);
  • No 12. līdz 18.jūlijam Salaspils novadā (ar velo orientēšanos);
  • No 26. jūlija līdz 1.augustam Ropažu novadā – Ropaži, Stopiņu, Garkalne un Vangaži  (ar auto orientēšanos);
  • No 2. līdz 8.augustam Ogres novadā – Ogre, Ķegums, Ikšķile un Lielvārde (ar auto orientēšanos);
  • No 30.augusta līdz 5.septembrim Mārupes novads – Mārupe un Babīte (ar auto orientēšanos);
  • No 20. līdz 26.septembrim Olaines novadā (ar velo orientēšanos).

 

Ar saukli – Viesojies, nogaršo, piedzīvo, orientējies! – EXIT RĪGA aicina ikvienu doties Pierīgas izpētes ekspedīcijā ar ģimeni vai nelielā draugu lokā, paviesoties mājīgā viesu namā, nogaršot vietējo uzņēmēju gatavoto maltīti, piedzīvot nesteidzīgu atpūtu dabā vai varbūt sportiskā stilā apceļot dažādas iepriekš neiepazītas vietas, piedaloties velo vai auto orientēšanās aktivitātēs.

 

Informāciju sagatavoja:
Pierīgas tūrisma asociācija