Velo foto dalībnieki ir super aktīvi, atraktīvi un prot labi pavadīt laiku arī apstākļos, kad klātienes tikšanās ir ierobežotas un sacensību gars ir attālināts. Apskati galeriju, kā dalībniekiem gāja Lielvārdes kārtā un iedvesmojies aktivitātēm arī pārējos novados!

No 20.līdz 24. maijam Lielvārdes novadā norisinājās 1.posms 2020. gada velo orientēšanās. Liels paldies par tik lielu interesi. Lielvārdes posmā reģistrējās 89, bet finišēja 68 komandas no Ikšķiles, Baldones, Ķekavas, Baložu, Bauskas, Iecavas, Jelgavas, Kokneses, Lielvārdes, Mārupes, Ogres, Ķeguma, Olaines, Ropažu, Rīgas, Stopiņu, Salaspils, Kuldīgas un Ādažu novadiem. Katra komanda kas finišēja saņems nelielu garšīgu dāvaniņu no Lielvārdes novada pašvaldības, bet uzvarētāju komanda saņems ne tikai kaut ko garšīgu, bet arī 4 biļetes uz Izklaides parku “Avārijas Brigāde”, 4 biļetes uz “Trušu karalisti” un sporta ūdens pudeles.

Balvu izlozē šoreiz lielā loze kritusi komandas "STOPiŅi VELO" labā! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi! Sirsnīgi sveicam!

Balvas varēs izņemt sava novada Tūrisma un informācijas centrā vai pie tūrisma speciālista sākot no 3.jūnija. (bijām pārsteigti par tik lielu interesi un ļoti atvainojamies par tik ilgu gaidīšanas periodu). Ar komandām no Kuldīgas un Ādažu novadiem sazināsimies atsevišķi.

Liels paldies par piedalīšanos un tiekamies 2.posmā Stopiņu novadā no 27. līdz 31.maijam.

Informāciju sagatavoja: Lielvārdes novada tūrisma informācijas centrs.