Kā ik gadu, arī šogad Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu diena norisināsies vairākās Pierīgas baznīcās. Jau kopš 2014. gada šis ir garīgās kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā. Tas ir laiks, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības. Pasākuma dienā baznīcas mēdz būt atvērtas līdz pusnaktij un pat ilgāk. Nāc un esi viesis – izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu.

Par tradīciju kļuvusi vienotā Baznīcu nakts atklāšana, kas katru gadu notiek citā baznīcā. Šogad, 1. jūnijā svinīgā atklāšana, piedaloties visu tradicionālo kristīgo konfesiju vadītājiem vai pārstāvjiem, notiks Ādažos, Baltezera evaņģēliski luteriskajā baznīcā pulksten 18.00.
Ādažu novads
Baltezera Evaņģēliski luteriskā baznīca
Baznīcas iela 1, Baltezers, Ādažu novads

Notikuma ietvaros baznīca būs atvērta no plkst. 16.00 līdz 22.00

Baznīcas zvanu zvanīšana plkst. 12.00, 18.00 un 22.00
  • 16.00 - 18.00 īpaši gaidīsim bērnus, lai piedalītos aktivitātēs un pārsteigumos ar Kristīgajiem klauniem, kopīgi noslēgsim Svētdienas skolas sezonu, tapēc aicinām draudzes bērnus un droši var ņemt līdzi arī draugus.
  • 18.00 Kopīga Baznīcu nakts atklāšana pie mums Baltezera baznīcā. Sagaidīsim viesus no tradicionālām kristīgajām konfesijām un mūsu novada muzikālos bērnus ar priekšnesumiem no Ādažu novada Mākslu skola, kā arī ērģelnieci Līga Dejus.
  • 19.30 Sarunas un mūzika ar mācītājiem Ivars Jēkabsons un Aigars Vancenko viņu kopīgajā sadarbībā ar Angel+Beats
  • 21.00 Tēvreizes lūgšana
  • 21.10 Tezē vakara lūgšana kopā ar draudzes kori "Zari"
Plānots pasākumu raidīt tiešsaistē

Vairāk informācijas:
https://www.facebook.com/BaltezeraBaznica
Pilna Baznīcu nakts pasākumu programma pieejama: https://baznicunakts.lv/