No 30.augusta līdz 5.septembrim EXIT RIGA “Tūristu dienas” norisināsies jaunā Mārupes novada teritorijā, kuru laikā gan novada iedzīvotāji, gan viesi tiek aicināti piedalīties bezmaksas autoorientēšanās piedzīvojumā, apmeklēt novada atpūtas un izklaides objektus, kā arī izmantot tūrisma uzņēmumu īpašos piedāvājumus. Nedēļas garumā novadā būs izvietoti 45 kontrolpunkti, dažos no tiem būs jāveic arī papilduzdevumi. Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams jebkāda veida transportlīdzeklis, kam atļauts piedalīties ceļu satiksmē, un viedtālrunis, kurā jāielādē aplikācija Qrenteerings. Plānotā distance - līdz 300 km, ja ir pa spēkam, šo distanci drīkst veikt arī ar velosipēdu. Dalībnieku skaits komandā nav ierobežots. Nolikums pieejams www.exitriga.lv

Reģistrācija Mārupes posmam - no 23.augusta ŠEIT.  Orientēšanās karte ar punktiem pieejama ŠEIT, fotokolāžu meklē TE

Ātrumam šoreiz nav nozīmes, jo visi dalībnieki, kas būs apmeklējuši vismaz 35 kontrolpunktus, piedalīsies balvu izlozē no Mārupes novada tūrisma nozares uzņēmumiem. Īpašais kods, lai saņemtu uzņēmēju piedāvātās akcijas nonāks dalībnieku e-pastā reģistrējoties un piedaloties orientēšanās pasākumā. 

Pasākumu atbalsta Mārupes novada tūrisma uzņēmumi – starptautiskā lidosta “Rīga”, kultūrizglītības centrs “Vietvalži”, KS “Baltijas Dārzeņi” ar zīmolu “Mārupes gurķi”, SIA “Lāči”, golfa laukums “Viesturi”, outlet ciemats “Via Jurmala Outlet villlage”, bioloģiskā saimniecība “Dabas Gardumi”, SIA “MārLapiņi”, Marutas Raudes mākslas centrs, ģimenes restorāns “Hercogs”, “Annas Koku Skola”, atpūtas komplekss “Bejas”, ekoloģiskajā saimniecība un lavandu ferma “Mētras”, veikborda parks “Marupe Wake Park”, ūdenssporta un atpūtas centrs “Stūris”, aktīvās atpūtas parks “JIP Mārupīte”, “Coffee STOP”, ģimenes restorāns un viesnīca "Irbēni", ātrās ēdināšanas uzņēmums “Punktiņa un Antons”, “Maxi Pica Mārupe”, Jūlijas Lāces konditorejas studija “Saldā paradīze”, Ilze Kupča ar zīmolu “Dabas Saldumu maģija” un “Mārupes Pizza”. 

Seko informācijai par “EXIT RĪGA” Tūristu dienām www.exitriga.lv un Facebook, kā arī Mārupes novada informācijas avotos. Tiekamies šīs vasaras lieliskākajās aktivitātēs tepat Pierīgā! 

Galvenais - labi pavadi laiku un atpūties! :)