Straujiem soļiem tuvojas Lieldienas, un arī Mārupes novads gatavojas svētku sagaidīšanai. Šogad mārupiešiem un viesiem piedāvāsim īpaši sagatavotas nelielas pastaigu takas, kuru ietvaros varēs apskatīt mūsu novada bērnu veidotus zīmējumus svētku tematikā, kā arī izbaudīt paplašinātās realitātes iespējas un vingrot kopā Lieldienu Zaķi.

No 29.marta līdz 11.aprīlim Mārupītes gatvē no Pededzes ielas līdz Rožu ielai, Jaunmārupes dabas parkā un Skultes dabas parkā iedzīvotājiem piedāvāsim nelielus, aptuveni 1 km garus pastaigu maršrutus, kur katrā tiks izvietoti 12 Mārupes Vizuālās mākslas studijas audzēkņu radošie darbiņi. Takā būs aplūkojami gan speciāli aktivitātei radīti zīmējumi, gan iepriekš studijā tapuši darbi, kas atbilst Lieldienu tematikai. Mārupes Kultūras nams un Pašvaldības īpašumu pārvalde ir parūpējusies par dažādiem pārsteigumiem un dekoriem takās, lai tās būtu Lieldienu noskaņās.

Lieldienu Zaķa takas karti meklē šeit.

Kas jums jādara?

  1. Dodies pastaigā pa kādu no takām – Mārupītes gatvē, Jaunmārupes dabas parkā vai Skultes dabas parkā.
  2. Lejupielādē mobilajā tālrunī aplikāciju “Artivive”, kura bezmaksas ir pieejama App Store vai Google Play.
  3. Takas ietvaros meklē plāksnes ar mūsu novada bērnu radītiem mākslas darbiņiem.
  4. Izmantojot aplikāciju, noskenē attēlu, lai tas atdzīvotos un Lieldienu Zaķis parādītu vingrojumu.

KONKURSS!

Iemūžini, kā Tev izdodas vingrot ar Zaķi, un ievieto foto Facebook vai Instagram, izmantojot tēmturi #ZaķisVingroMārupē.

Aktivitātes noslēgumā izlozēsim piecus laimīgos,  kuri tiks pie novada sarūpētas dāvaniņas!