Šā gada 23.februārī attālināti ZOOM platformā notikusi Pierīgas tūrisma asociācijas (PTA) biedru kopsapulce, kurā 12 organizācijas dibinātājiem pievienojušies vēl 11 jauni asociācijas biedri. To vidū ir 2 Pierīgas pašvaldības – Stopiņu novada pašvaldība un Salaspils novada dome, kā arī Rīgas apkārtnes novadus pārstāvoši tūrisma uzņēmumi un speciālisti. Par asociācijas biedriem kļuvuši biedrība “Annas Koku Skola” (Babītes novada), etnogrāfiskais viesu nams “Gungas” (Ādažu novads), SIA “Vulfas kundze” (Garkalnes novads), SIA “Dzīvojam zaļi” (Babītes un Carnikavas novads), atpūtas komplekss “Sauleskalns” (Ropažu novads), Stallis “Bērīts” (Baldones novads), biznesa un atpūtas komplekss "Zvīguļi" (Inčukalna novads), SIA “Ogas baudai” (Salaspils novads), Dagnija Vilde (Rīga). Attiecīgi, šobrīd Pierīgas tūrisma asociāciju veido jau 23 biedri.

Pēc biedru uzņemšanas no to vidus oficiāli ievēlēta arī PTA lēmējinstitūcija – padome, kuru veido 9 biedri. Par padomes locekļiem kļuvuši Jānis Zariņš (SIA “Dzīvojam zaļi”, pargajieni.lv), Inese Skrastiņa (Stopiņu novada pašvaldība), Jana Freimane (Salaspils novada dome), Zane Dūšele (kempings “Dūšeļi”), Ilmārs Jasinskis (atpūtas vieta “JIP Mārupīte”), tūrisma speciālisti Juris Žilko un Ilona Geide, Zane Ulmane (brīvdienu māja “Baldones Meža māja”), Kristīne Sprula (tulkotāja, gide). Par padomes priekšsēdētāju, kurš publiski pārstāvēs biedrību un varēs paust tās nostāju organizācijai svarīgos jautājumos no padomes locekļu vidus izvēlēts viens no PTA dibinātājiem, bijušais Ķekavas TIC vadītājs un Pierīgas novadu tūrisma sadarbības pamatlicējs Juris Žilko. Viens no pirmajiem padomes uzdevumiem būs PTA darbības stratēģijas izstrāde un rīcības plāna sagatavošana katram noteiktajam darbības virzienam.

Vēlam sekmīgu darbu jaunievēlētajai padomei un aicinām mūsu organizācijai pievienoties arvien jaunus biedrus Pierīgas reģiona tūrisma attīstības veicināšanai!

 

Informāciju sagatavoja:

Pierīgas tūrisma asociācija

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t. 26191044