Šogad kopā ar Mārupes novada uzņēmējiem esam sarūpējuši mārupiešiem īpašu un gardu svētku aktivitāti “Piparkūku ceļš”.

Laika posmā no 2020.gada 12.decembra līdz 2021.gada 6. janvārim aicinām ikvienu, lielu un mazu, doties ceļā - apskatīt, nogaršot un izbaudīt Mārupes novadu un atbalstīt mūsu novada uzņēmējus šajā izaicinājumiem pilnajā laikā.
Šogad svētkos rotāsimies ar piparkūkām un baudīsim piparkūku smaržu, garšu. Uzzināsim ko tik ar piparkūku garšām var pagatavot, pat kafiju un picu.

Katrā novada ciemā meklē īpašu, ar piparkūkām rotātu vietu – ieklausies svētku skaņās, video veltījumos un uzņem foto mirkli, lai piedalītos konkursā.
Ar kraukšķīgiem pipar-pārsteigumiem “Piparkūku ceļu” bagātinās 10 mūsu novada uzņēmēji, kuri piedāvās iegādāties un pārsteigs ar dažādiem piparotiem gardumiem svētku noskaņās – “Waffle Shoppe” gatavos īpašās vafeles un pankūkas ar piparkūkām, “Coffee STOP” varēsi iegādāties un nobaudīt piparkūku latte, “Mārupes Hercogs” saldinās šo laiku ar piparkūku tiramisu, “Mārupes Pizza” īpašais gardums būs pica “Ziemassvētku saldā“, “SimMaize” varēsi iegādāties piparkūku maizīti,  “Maxi Pizza” Mārupe aicinās iegādāties siera kūku ar piparkūkām un kafiju ar Ziemassvētku garšu, “Dabas saldumu maģija” priecēs ar piparkūku bezē, piparkūku zefīriem, piparkūku saldā šokolādes desa, Ziemassvētku ievārījumu un Ziemassvētku kompotu, papildus pipariņu mārrutkiem pieliks arī “Mārlapiņi” un īpašu kūpinātu krūtiņu ar pipariņiem varēs iegādāties “Turaidas Pils mājas kūpinājumi”, savukārt Biznesa Vēstniecības konceptveikalā atradīsiet īpašo Ziemassvētku piedāvājumu.

“Piparkūku ceļa” karte pieejama šeit: https://ej.uz/piparkukucelakarte

Atrodi slepeno frāzi un piedalies lielā novada uzņēmēju dāvanu groza izlozē!
Apciemo visus “Piparkūku ceļa” objektus, saliec slepeno frāzi un piedalies lielā novada uzņēmēju dāvanu groza izlozē.
Lai iepriecinātu mārupiešus, visi iesaistītie uzņēmumi ir sagādājuši kādu gardumu vai dāvanu karti dāvanu grozam.

Kas Tev jādara, lai piedalītos?

Apciemo visas 15 kartē norādītās vietas un atrodi piparkūku vīriņu, kuram līdztekus izvietots burts.
No visiem burtiem saliec apslēpto vēstījumu.
Atbildi raksti skrejlapā, kuru varēsi atrast katrā no minētajiem uzņēmumiem, un aizpildīto anketu līdz 2021.gada 6.janvārim atslāj Mārupes novada domes pastkastītē, Daugavas ielā 29, Mārupes novadā, pie ēkas galvenajām durvīm.

Jau 2021.gada janvārī izlozēsim laimīgo dāvanu groza ieguvēju.
Vienlaikus aicinām ikvienu piedalīties nelielā svētku konkursiņā sociālajos tīklos!
Uzņem foto vismaz trīs “Piparkūku ceļā” ietvertajās vietās un ievieto tās savā Facebook vai Instagram profilā ar mirkļbirku #piparkukucels.

Lai skaists un kraukšķīgi piparots šis Ziemassvētku laiks un patīkamiem pārsteigumiem bagāts Jaunais 2021. gads!