EXIT RĪGA velo orientēšanās 10.posms norisinājās Ikšķiles novadā no 19. līdz 23. augustam, lutinot dalībniekus ar lieliskiem laikapstākļiem visu piecu dienu garumā. Ikšķiles novada posmā, līdzīgi kā citās notikušajās novadu kārtās, dalībnieki varēja iepazīt gan pilsētu, gan lauku teritoriju novadā, tādējādi iegūstot plašāku redzējumu par novada vērtībām.
Velo orientēšanās 10.posmā piedalījās 83 komandas un no tām 42 komandas sasniedza visus 30 kontrolpunktus.
Trešdien, 26.augustā norisinājās izloze, kurā tika noskaidrotas 11 komandas, kuras ieguva balvas no posma atbalstītājiem jeb Ikšķiles novada uzņēmējiem. Jāpiebilst, ka izlozē piedalījās visas finišējušās komandas.
Balvu ieguvušās komandas ir: Pļavnieki 3, Mēs arī te, Kopā jautrāk, Prosecco, VAR, Atpūtas braucēji, KŠŠŠ, TURBO, Fak taktiskie, STOPIŅI VELO, Ar pedāli pa dzīvi. No izlozētajām komandām astoņas bija savākušas 30  kontolpunktus, viena komanda 28 kontrolpunktus, viena komanda 21 konrolpunktu un viena komanda 14 kontrolpunktus. Izlozes kārtā balvu ieguvēji ir laipni aicināti uz Ikšķiles novada Tūrisma informācijas centru, kur varēs tās saņemt pēc tam, kad būsim vienojušies par to saņemšanu arī personīgi.

Video pieejams https://streamable.com/y9vp24


Paldies Ikšķiles novada posma atbalstītājiem: Peintbols “Dilles”, OZK “E-velo noma”, “Ozoliņa konditoreja”, veikparks “Wild Wake”, “Ikšķiles saldējums”.
Visiem velo draugiem vēl ir iespēja piedalīties septembrī četros EXIT RĪGA organizētajos orientēšanās posmos Mārupē, Babītē, Olainē un Garkalnē.
Uz tikšanos atkal Ikšķiles novadā!


Ikšķiles novada Tūrisma informācijas centrs
Birzes iela 33A, Ikšķile
+371 26652148 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ikskile.lv
Facebook: @ visitikskile
Instagram: @ visit_ikskile


Rakstu sagatavoja
Agneta Trapiņa
Ikšķiles novada Tūrisma informācijas centra vadītāja