Veloorientēšanās Ķekavas posms veiksmīgi aizvadīts! Pasākums turpina norisināties, tikai tas ir mazliet atšķirīgs no tiem, kas bijuši citugad.

Pirmkārt – tā ir bezkontakta veloorientēšanās, un tā šogad norisinās brīvākā formā un attālināti. Otrkārt – tas  ir viens no  jaunā tūrisma reģiona zīmola EXIT RĪGA paspārnē rīkotajiem pasākumiem. Projektu īsteno 14 novadu pašvaldības un 6 partnerības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Veloorientēšanos organizē 14 Pierīgas novadu pašvaldības. Jau aizvadīts šis pasākums Lielvārdes, Stopiņu, Baldones, Ķeguma, Ādažu, Ogres un Ropažu novados. Ķekavas novada posms norisinājās no 5. augusta līdz 9. augustam. Bet vēl līdz pat septembra beigām iespējams piedalīties veloorientēšanās kārtā Salaspils, Ikšķiles, Mārupes, Babītes, Olaines un Garkalnes novados.

Veloorientēšanās Ķekavas posmā piedalījās 48 komandas, savukārt visus kontrolpunktus izbrauca 38 komandas. Starp citu, uzdevums nemaz nebija tik vienkāršs. Galvenokārt tāpēc, ka tieši veloorientēšanās dienās, īpaši nedēļas nogalē, Latvijā valdīja īsta svelme. Dalībnieki bija nopietni gatavojušies un patīkami pārsteidza arī ar savu atraktīvo nosaukumu izvēli, kā piemēram, “Blusu tramvajs”, “Latvāņu rijēji”, “Stop Velo dāmas”, “Māsas krāsas”, “Reaktīvā Raspuša”, ‘Esmu vīlies Tevī”, “Resnie suņi”, “Krāsainie mati” u. c. 

Trešdien, 12. augustā tika izlozētas piecas komandas, kuras izbrauca visus 30 kontrolpunktus, un šīs komandas tad arī tiek pie brīnišķīgām Ķekavas novada uzņēmumu dāvinātām balvām!  Laimīgās komandas ir RAALTO, M.I.L.K., ZADAR, ESMU VĪLIES TEVĪ UN AToms. Šo komandu pārstāvji ir laipni gaidīti Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrā, lai saņemtu balvas, taču sazināsimies ar katru komandu arī individuāli!

Sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem: zirņu krekeru ražotnei “Krippu”, zirgu stallim “Dārziņi”, konditorejas fabrikai “Mario” un  AS Putnu fabrika “Ķekava” par lielisko atbalstu!