Augusts ir rudens priekšvēstnesis. Pavisam drīz durvis vērs jau septembris, tāpēc aicinām tvert vasaras pēdējā mēneša saules starus, uzkrāt enerģiju un stiprināt imunitāti, pavadot brīvo laiku aktīvi svaigā gaisā pozitīvās emocijās!
No 12. līdz 16. augustam norisināsies Exit Rīga veloorientēšanās 9. kārta Salaspils novadā.

 

Ikvienam ir iespēja iepazīt tuvāk kā Salaspils pilsētu, tā arī novada apkārtni, apmeklējot 30 kontrolpunktus. Piecu dienu garumā, jebkurā laikā un dienā, veicot distanci un ievērojot 4 stundu kontrollaiku, varēsiet ļauties šim iepazīšanās braucienam!
Salaspils gaida jūs ar ziedošu pilsētvidi un burvīgajiem Daugavas skatiem! Meklējot kontrolpunktus, varēsiet justies tuvāk dabai. Būs iespēja apmeklēt ne tikai novada populārus apskates objektus, bet arī salaspiliešu iemīļotas vietas.

 

Kas jādara, lai piedalītos?

* Aizpildiet reģistrācijas anketu – www.exitriga.lv (Salaspils posma reģistrācija tiks atklāta 4. augustā);

* Nolikums, karte, rezultāti un pārējā informācija – mājaslapā https://www.exitriga.lv/veloorientesanas;

* Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma;

* Telefonā lejuplādēt aplikāciju QRENTEERINGS;

* Vienā komandā var būt vienas ģimenes locekļi, pāris vai 2 draugi, lai ievērotu visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Protams, doties distancē var arī vienatnē.

Salaspils novada kārtā tiks izlozētas arī vērtīgas, gardas un veselīgas balvas! Salaspils posmu atbalsta: burgeru restorāns “Burgers 66”, Nacionālais botāniskais dārzs, “Doles tējas”, Daugavas muzejs, zoo “Rezidence”, Artprjanik.lv un KS Baltijas Dārzeņi ar zīmolu “Ezerkauliņi”.

Veloorientēšanos organizē: Lielvārdes, Ķeguma, Ogres, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novadu pašvaldības.

Sacensības notiks līdz pat septembra beigām, un priekšā vēl iespēja būs pieteikties uz pārējo piecu Pierīgas novadu posmiem:

* Ikšķiles novadā 19. - 23. augusts
* Mārupes novads 2. - 6. septembris
* Babītes novads 9. - 13. septembris
* Olaine novads 16. - 20. septembris
* Garkalnes novads 23. - 27. septembris

Lai aktīvi un interesanti pavadīts laiks Salaspils pusē!

Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs
Miera iela 1, Salaspils
+371 67945440
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.visit.salaspils.lv
Facebook: @salaspilstic
Instagram: @salaspils_visit