Salaspils Kultūras nams kopā Salaspils novada Tūrisma informācijas centru 10. septembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00 aicina izbaudīt un piedzīvot Tēvu dienai veltītu pasākumu “Tēvu diena Salaspilī”, ģimenēm piedaloties dažādās kopīgās sportiskās aktivitātēs – izklaidējoties ar pašiem mazākajiem aktivitāšu teltīs, lielākiem dalībniekiem – kāpjot lielajā kāpšanas sienā, izmēģinot spēkus arī citās ģimeniski sportiskās norisēs, kā arī svētku noslēgumā visiem vērojot ekstrēmo velošovu.

 “Tēvu diena Salaspilī” ietvaros papildus radošām un izklaidējošām ģimeniskām aktivitātēm, norisināsies arī līdz šim lielākais “Pierīgas Lieltirgus”, kurā būs pārstāvēti amatnieki, mājražotāji, rokdarbnieki, mākslinieki un ražotāji tikai un vienīgi no Pierīgas – Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ogres, Salaspils, Ropažu un Ādažu novadiem. Ir patiess prieks, ka dalību šajā tirgū jau apstiprinājuši vairāk nekā 50 tirgotāji, kas savās tirgus teltīs piedāvās rotas, koka lietas, rokdarbus, apģērbus, sadzīvē noderīgus priekšmetus, lietas bērniem, dāvanas tēviem, saldās un sāļās uzkodas, vīnu un alu, kā arī daudz dažādu citu labumu.

“Pierīgas Lieltirgus” idejas iniciators ir Salaspils novada tūrisma informācijas centrs, apzinot un uzrunājot, dalībai šajā tirgū tieši Pierīgas novados radošos amatu prasmju meistarus un ražojošos uzņēmējus, tādējādi, rodot iespēju tos arī atbalstīt, ar cerību, ka pie labiem un pateicīgiem apstākļiem pēc pirmā šāda tirgus norises, “Pierīgas Lieltirgus” varētu tikt ieviests kā tradicionāls pasākums arī turpmāk.

Pierīgas Lieltirgus un Tēvu dienas Salaspilī aktivitāšu piedāvājums tiks bagātināts arī ar izbraukuma ēdināšanas pakalpojumiem, pieejamas būs arī atraktīvas ģimeņu radošās darbnīcas, kurās kvalitatīvi pavadīt laiku visiem kopā, radot tēviem un vectētiņiem mīļas un noderīgas lietas.

Tie, kas domā par ceļojumiem un netālām izbraukšanām zelta rudenim tuvojoties, tūrisma reģiona zīmola “EXIT RĪGA” teltī varēs uzzināt par jaunākajiem pasākumiem un notikumiem rudenī visos Pierīgas novados, iegūt papildus informāciju par Salaspils tūrisma piedāvājumu, izspēlēt grīdas spēli “Apceļo Pierīgu!” un piedalīties viktorīnā ar iespēju tikt pie simboliskām pārsteiguma balviņām no Salaspils Tūrisma informācijas centra.

Pasākumu vadīs pieredzējis vadītājs un DJ, kuri uzturēs patīkamu gaisotni visu pasākuma laiku. Tuvojoties pasākuma izskaņai, tiks izlozētas veicināšanas balvas sportisko aktivitāšu dalībniekiem. 

 

Organizatori būs parūpējušies par to, lai visi pasākuma interesenti un apmeklētāji varētu šeit, 10. septembrī, laikā no 10:00-16:00 baudīt pilnvērtīgu un daudzveidīgu pakalpojumu un izklaižu piedāvājumu klāstu, pavadot brīvdienu un atzīmējot Tēvu dienu paši savā pilsētā.