Daugavas muzeja etnogrāfiskajā sētā šogad izpalikuši tradicionālie ielīgošanas pasākumi, tāpēc visi aicināti ar priecīgu prātu uzreiz pēc Pēterdienas siena pļaujas laika noskaņās uz Doles muižu – pašā Daugavas un vasaras vidū, 3.jūlijā, no pl.10 līdz 16, lai tirgotos, atpūstos, baudītu un uzzinātu par tūrisma jaunumiem Pierīgā. Pēc ilgāka klusuma brīža varēsiet apskatīt arī pašu Daugavas muzeju un jaunāko vēstures izstādi par tirgošanos un maiņas sakariem senākajos laikos. Ieejas maksa pēc muzeja cenrāža (2 Eur pieagušajiem, 1 Eur skolēniem un pensionāriem, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas).

Ikviens tirdziņa apmeklētājs aicināts izgaršot vietējos ražojumus, pamieloties brīvā dabā un izbaudīt amatnieku darinājumu skaistumu, kā arī iegādāties kādas īpašas vai noderīgas lietas gan sev, gan tuvajiem. Diezgan plašā skaitā tiks pārstāvēti arī tieši Salaspils novada tirgotāji. Tirdziņa laikā darbosies arī EXIT RĪGA Mobilais tūrisma informācijas stends, kur būs iespēja uzzināt jaunāko un karstāko informāciju par šīs vasaras lieliskākajiem atpūtas un izklaides piedzīvojumiem Pierīgā, uzdot interesējošus jautājumus par šā gada EXIT RĪGA Tūristu dienām, kas pavisam drīz norisināsies arī Salaspils novadā, kā arī savā īpašumā iegūt kādu drukāto materiālu par tūrisma piedāvājumu.

Satiec EXIT RĪGA Mobilā tūrisma informācijas centra pārstāvjus šajā un citos pasākumos, kas visa gada garumā norisināsies Pierīgas novados. Atliek vien sekot informācijai EXIT RĪGA mājas lapā, Facebook un Instagram kontos. Šī ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

Gaidām visus Salaspils novada Daugavas muzejā, Doles muižas tirdziņā! Iepazīsim Pierīgu kopā!

Tirdziņa aktualitātēm var sekot līdz Daugavas muzeja un Salaspils Tūrisma informācijas centra sociālajos tīklos! 

 

 

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.