No 2. līdz 6. septembrim Mārupes novadā norisinājās jau 11. Exit Rīga velo orientēšanās kārta. Kopumā pieteicās 103 komandas, no kurām 86 nenobijās no mainīgajiem laika apstākļiem un startēja velo orientēšanās, apmeklējot dažādas Mārupes novada apskates vietas un vietējos infrastruktūras objektus. Balvu izlozē piedalījās visas tās komandas, kas piedalījās un finišēja.
9. septembrī notika izloze, kurā tika noskaidroti balviņu ieguvēji šajā kārtā. Mārupes kārtu atbalstīja starptautiskā lidosta “Rīga”, mārrutku produktu ražotājs “Mārlapiņi”, atpūtas komplekss “Bejas”, “Mārupes pizza” un Mārupes novada dome.
Izlozē ikdienā noderīgas balvas no starptautiskās lidostas “Rīga” laimējušas sekojošas komandas: VunK, Prosecco, TURBO 2, Siliņu brigāde, Ma&Ro un Zaļās turbo kedas.
Brīnišķīgos un vitamīniem bagātos “Mārlapiņu” produktus laimēja komandas Mēs to varam!, 2 uz riteņiem un Tūristi.
Atpūtas kompleksa “Bejas” dāvanu karti izklaidēm un atpūtai laimēja komanda Paw Patrol,  savukārt, Mārupes novada domes pārsteiguma balvas dosies pie komandām VL, A team un Iesācēji (no Rīgas).
Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi, lai vienotos par dāvanu nodošanu.

Vēlreiz liels paldies par atbalstu visiem balviņu nodrošinātājiem - starptautiskajai lidostai “Rīga”, mārrutku produktu ražotājam “Mārlapiņi”, atpūtas kompleksam “Bejas”, “Mārupes pizza” un Mārupes novada domei.
Visiem velo draugiem vēl ir iespēja piedalīties pārējās Exit Rīga velo orientēšanās kārtās Babītes, Olaines un Garkalnes novados.

 

Video ar izlozes rezultātiem redzams šeit