Exit Rīga velo orientēšanās 9. posms norisinājās Salaspils novadā, no 12. līdz 16. augustam. Šo piecu dienu laikā, ikvienam bija iespēja iepazīt tuvāk kā Salaspils pilsētu, tā arī novada apkārtni. Arī laikapstākļi braucējiem bija labvēlīgi un, apceļojot Salaspils pusi, varēja uzņemt krietnu devu D vitamīna!

Kopumā Salaspils posmā piedalījās 83 komandas, no kurām 35 komandas, iekļaujoties nolikumā norādītajā laikā, sasniedza visus 30 kontrolpunktus!

Salaspils novadu apceļoja kā vietējie salaspilieši, tā arī viesi no Pierīgas, Rīgas un citām Vidzemes pilsētām, kā arī no Kurzemes puses.

Pēc posma noslēguma tika veikta balvu izloze, kurā piedalījās visas finišējušās komandas.
Balvu ieguvēji ir: Mēs arī te; Puma; Pļavnieki; Laikā vilciens; Okay; DreamTeam; Esmu vīlies Tevī; 5 saldējumi; Žvīk žvāk Zači klāt; Latvāņu rijēji; Bonum; Krītiņbanda; Zaļās turbo kedas; Zadar; Čiepoņi; 112; Love&Rich; Ikšķiles “Izturība”; MO.

Katra laimīgā komanda papildus ieguva arī suvenīrus no Salaspils novada pašvaldības. Apsveicam laimētājus!

Izlozes norisi var apskatīties: https://www.facebook.com/exitriga/videos/316931076210159/
Fotogalerija: https://visit.salaspils.lv/lv/aizvadits-exit-riga-velo-orientesanas-salaspils-posms/

Liels paldies Salaspils posma atbalstītājiem: KS Baltijas Dārzeņi ar zīmolu “Ezerkauliņi”, burgeru restorāns “Burgers 66”, Nacionālais botāniskais dārzs, artprjanik.lv, zoo “Rezidence”, “Doles tējas” un Daugavas muzejs

Līdz pat septembra beigām vēl ir iespēja piedalīties veloorientēšanās kārtās Ikšķiles, Mārupes, Babītes, Olaines un Garkalnes novados. Vairāk informācijas: https://www.exitriga.lv/veloorientesanas

Paldies, visiem velobraucējiem par dalību!

Salaspils novads gaida ciemos ikvienu ceļotgribētāju!

 

Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs
Miera iela 1, Salaspils
+371 67945440
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.visit.salaspils.lv
Facebook: @salaspilstic
Instagram: @salaspils_visit