Aizvien lielāku nozīmi mārketingā ieņem sociālo tīklu influenceru ietekme un arī EXIT RĪGA tūrisma reģions vēlas izmantot šo spēku, lai popularizētu atpūtas un ceļošanas iespējas Pierīgas novados. Līdztekus tam arī uzrunājot tūroperatoru pārstāvjus, kas potenciāli EXIT RĪGA tūrisma objektus iekļautu esošos vai topošos maršrutos. 

Sociālo tīklu influenceru un tūroperatoru pārstāvju vizīšu nodrošināšana ir viena no projekta “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005), kas tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros aktivitātēm. Pavisam kopā plānotas trīs divu dienu vizītes, katrā piedaloties 7 dalībniekiem. Maršrutos jāiekļauj vismaz seši tūrisma objekti, divas ēdināšanas iestādes un viena nakstmītne. Pakalpojuma sniedzējam jāveic visi organizatoriskie darbi, kas saistīti ar šo vizīšu norisi (jāveic influenceru/blogeru un tūroperatoru pārstāvju atlase, tehniskais nodrošinājums un nepieciešamās rezervācijas), savukārt vizīšu maršrutiem jātop sadarbībā ar EXIT RĪGA pārstāvjiem.

Tā ir lieliska iespēja doties pašam piedzīvojumā un aizvest vēl arī citus! Vienai no influenceru vizītēm jānorisinās vasarā, bet otrai – rudenī. Tūroperatoru pārstāvju vizītei nav noteikts laiks. Sekojot līdzi aktuālakajam, kas šobrīd noris tūrisma nozarē, katrai no vizītēm arī jābūt kādam no vadmotīviem (katrai no vizītēm izvēloties vienu):

  • Tūrisma nolietojums un aicinājums ceļot ilgtspējīgi, ievērojot leave no trace principus, “ko atnes, to aiznes” u.c. dabai draudzīgas tēmas;
  • Ģimenes ceļojumi ar bērniem (vizītē var doties tikai pieaugušie);
  • Pierīgas maršrutu izveide – kas ir Pierīgas TOP objekti? Īsts tūrisms ir tepat blakus (kā pamatu izmantojot EXIT RĪGA izveidotos auto maršrutus).

Vai izklausās interesanti? Piedalies cenu aptaujā!  Pieteikums atrodams ŠEIT, kurā ir arī detalizēta tehniskās specifikācija, kam pakalpojuma sniedzējam ir jāatbilst. Aizpildīts un parakstīts pieteikums jānosūta līdz š.g.17.jūnija plkst.14.00 uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Neskaidrību gadījumā var rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt +371 26191044.

Vairāk informācijas:
t.26191044, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.