Image
Image
Posma balvas ieguvuši Airisa Freimane, Ingus Riņķis, Mady un Juris G. Galveno balvu ieguvis braucējs ar segvārdu Kaaja. Savukārt, pārsteiguma balvu par dalīšanos sociālajos tīklos ar saviem piedzīvojumiem, izmantojot #EXITRĪGAripo iegūst Vyacheslav Danilov.
Maršruti arī turpmāk pieejami Lavian Routes (POSTNOS) aplikācijā! Izbaudi Velopiedzīvojumu “EXIT RĪGA ripo”, ceļo starp vilciena pieturām un laimē vērtīgas balvas!

Četri velobraucienu maršruti aizvedīs apkārt Rīgai - no Babītes līdz pat Carnikavai. Tie sākas un beidzas vilciena pieturās un bez maksas ir pieejami PostNos aplikācijā ikvienam interesentam.

Lai pasākumam piešķirtu azartisku noskaņu, noslēgumā izlozēsim akcijas atbalstītāju sarūpētās balvas!
4 posmi
kopā 270km
5 mēneši
92 unikāli objekti
Piedāvātie četri maršruti  ir līnijveida, tie sākas un beidzas dažādās Pierīgas vilciena pieturās

Babīte - Olaine

Image

Jaunolaine - Ķegums

Image

Ķegums - Salaspils

Image

Salaspils - Carnikava

Image
KAS JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
REĢISTRĒJIES VELOPIEDZĪVOJUMAM - izveido profilu ŠEIT, sameklē velopiedzīvojumu “EXIT RĪGA ripo”. Sameklē sev tīkamākos maršrutus un spied “saņemt”. 
Tad telefonā lejupielādē PostNos aplikāciju, kur sadaļā “Mani maršruti” saņemsi piekļuvi velobraucienu maršrutiem. Aplikācija pieejama vietnēs AppStore vai GooglePlay
SVARĪGI! Pirms došanās ceļā izlasi maršruta aprakstu un izpēti maršruta punktus. Maršrutos būs arī pa kādam apskates objektam, kam ir ierobežots darba laiks vai kas apskatāms tikai ar iepriekšējo pieteikšanos, un, iespējams, par maksu. Visa informācija būs pieejama aplikācijā!
DODIES VELOPIEDZĪVOJUMĀ!
Dodies uz maršruta aprakstā norādīto dzelzceļa staciju. Vilcienu kustības saraksts pieejams www.pv.lv. Tev ir jāatzīmējas maršruta startā. Tad jāveic distance, atzīmējoties kontrolpunktos un nobeigumā jāatzīmējas finišā. 
Katrā maršruta aprakstā ir norādīts kontrolpunktu skaits, kuros jāatzīmējas, ja vēlies, lai maršruts skaitītos izbraukts un tu varētu piedalīties izlozē.
Katrā maršrutā būs vismaz 10 apskates objekti ar īsu un interesantu aprakstu, kā arī fotogrāfiju, kas palīdzēs objektu atpazīt.
Aplikācijā būs arī noderīga informācija par vietām, kur paēst, nakšņot, nopirkt saldējumu, pa ceļam izpeldēties un citas noderīgas lietas, lai piedzīvojumu padarītu neaizmirstamu.
LATVIJAS CEĻI UN DROŠĪBA
Maršrutos velosipēda riepas saskarsies ar dažādiem Latvijas segumiem, tostarp smilšu, grants un putekļu ceļiem. Būs arī īsi asfalta ceļu posmi, kur atļautais ātrums ir 90 km stundā.
Maršruti plānoti, izvēloties drošākos un vismazāk noslogotos ceļus. Bīstamās reģionālo un valsts nozīmes ceļu šķērsošanas vietas būs atzīmētas aplikācijā. Aicinām dalībniekus braukt atbilstoši CSN. Ja kaut kas aizmirsies, savas zināšanas par noteikumiem var atsvaidzināt šeit.
Izlasi nolikumu ŠEIT!
Pievienojies "EXIT RĪGA ripo" Facebook pasākumam ŠEIT!
Lietojot Instagram un Facebook, izmanto mirkļa birku #EXITRĪGAripo.

Balvas

GALVENĀ BALVA

Kopvērtējuma balva tiek izlozēta lietotāju vidū, kas veikuši visus velobraucienus. Uzvarētājs laimē telti no veikala “Ceļotājs” Coleman Batur 2 Man Blackout Active un velopiederumus no veikala “Decathlon” - TRIBAN riteņbraukšanas viedtālruņa turētājs un ELOPS Priekšējā/aizmugurējā LED veloluktura komplekts "920 ST".
Kopējā balvu komplekta vērtība ~300EUR.

KATRA POSMA BALVA

Katra velobrauciena izlozē piedalās dalībnieki, kuri veikuši atbilstošu maršrutu. Vienam dalībniekam tiek izlozēts komplekts, kas satāv no veikala “Decathlon” davānām (TRIBAN riteņbraukšanas viedtālruņa turētājs un ELOPS Priekšējā/aizmugurējā LED veloluktura komplekts "920 ST") un veikala “Veloprofs.lv” dāvanām (velopumpis BBB Pump Mini Windrush T-L Alluminium 280MM BMP-56 un velosoma BBB Speedpack M, BSB 33M).
Kopējā balvu komplekta vērtība ~100EUR.
Image

#EXITRĪGAripo BALVA

Notiks arī balvu izloze to dalībnieku vidū, kuri sociālos tīklo būs iemūžinājuši kaut vienu velobraucienu ar Facebook ierakstu atzīmējot to ar mirkļabirku #EXITRĪGAripo. Balva no veikala “Decathlon” - TRIBAN riteņbraukšanas viedtālruņa turētājs un ELOPS Priekšējā/aizmugurējā LED veloluktura komplekts "920 ST".
Balvu komplekta vērtība ~54EUR.
Image
Tehniskie jautājumi pl.9-17
t. 28692654
Pierīgas tūrisma asociācija
t.26191044, info@exitriga.lv
Projekta vadītāja: Irina Sietiņa
logo_exitriga_web_grey_300-2.png
KONTAKTI

E-pasts:   info@exitriga.lv
SEKO MUMS

LAD banneris

© 2022, EXIT RĪGA

Search