logo_exitriga_web_70.png
Image
Dodies dabā tepat blakus - Pierīgā! 14 jauni maršruti, kas aizvedīs vēl neredzētos ceļos, ļaus iepazīt vēl nezināmas pērles un baudīt dabas mieru netālu no galvaspilsētas kņadas.

Līdz beigām

Pārgājienu cikls norisinās no 16.12.2022. līdz 30.04.2023.

7 novadi
14 maršruti
4,5 mēneši
vairāk kā 100 tūrisma objektu
200 000 soļu kopumā
77 kontrolpunkti
KAS JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
LEJUPIELĀDĒ telefonā aplikāciju "Actionbound", atrodi pārgājienu "Dabas apļi", ievadi savu vai komandas vārdu, un dodies piedzīvojumā. Tieši tik vienkārši!
Aplikācija pieejama vietnēs AppStore vai GooglePlay
SVARĪGI! Pirms došanās ceļā izlasi maršruta aprakstu un izpēti maršruta karti. Maršrutos būs pa kādam apskates objektam, pa kādam jautājumam vai uzdevumam! 
DODIES PIEDZĪVOJUMĀ!
Dodies uz maršruta aprakstā norādīto starta vietu. Sekojot aplikācijas norādēm, Tev ir jāatzīmējas maršruta startā. Tad jāveic distance, atzīmējoties kontrolpunktos un nobeigumā jāatzīmējas finišā. 
Katrā maršruta aprakstā ir norādīts kontrolpunktu skaits, kuros jāatzīmējas, ja vēlies, lai maršruts skaitītos iziets un tu varētu piedalīties balvu izlozē.
Katrā maršrutā būs vismaz 4 kontrolpunkti ar īsu un interesantu aprakstu, vai fotogrāfiju, kas ļaus uzzināt kaut ko jaunu.
 
BALVU FONDS
Pavisam kopā būs iespēja laimēt septiņus dāvanu grozus, ko būs sarūpējušas novadu pašvaldības kopā ar vietējiem uzņēmējiem!
Tiem, kas attiecīgajā novadā būs veikuši abus maršrutus, piedalīsies tā novada balvu groza izlozē. Jo vairāk novadu maršrutus iziesi, jo vairāk izlozēs varēsi piedalīties!
Nolikums pieejams ŠEIT!
Pievienojies "DABAS APĻU" Facebook pasākumam ŠEIT!
Lietojot Instagram un Facebook, izmanto mirkļa birku #dabasapļi22, #dabasapļi2022, #dabasapli2022.
Tehniskie jautājumi pl.9-17
t. 29526209
Pierīgas tūrisma asociācija
t.26191044, info@exitriga.lv
Image
logo_exitriga_web_grey_300-2.png
КОНТАКТЫ

Эл.почта:   info@exitriga.lv
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ НА НАС

LAD banneris

© 2023, EXIT RĪGA

Search